Noctuidae (Nattfly)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Frode Falkenberg (09.08.2013)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (09.08.2013)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Frode Falkenberg (09.08.2013)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Olav Krogsæter (09.08.2013)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Eivind Nielsen (09.08.2013)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Apamea scolopacina (Praktengfly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Parascotia fuliginaria (Kjukefly) Ivar Stormo (09.08.2013)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2013)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Turid og Jarle Bakken (02.08.2013)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Ivar Stormo (08.08.2013)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Ivar Stormo (07.08.2013)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) Nils Rogn (06.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Hans Brubak (07.08.2013)
Autographa gamma (Gammafly) Hans Brubak (07.08.2013)
Actebia praecox (Grønt langvingefly) Nils Rogn (06.08.2013)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Nils Rogn (06.08.2013)
Actebia praecox (Grønt langvingefly) Nils Rogn (06.08.2013)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) John Stenersen (05.08.2013)
Mesoligia furuncula (Spinkelt engfly) John Stenersen (05.08.2013)
Mesoligia furuncula (Spinkelt engfly) John Stenersen (05.08.2013)
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) John Stenersen (05.08.2013)
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) John Stenersen (05.08.2013)
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) John Stenersen (05.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (05.08.2013)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) John Stenersen (05.08.2013)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Svein Bekkum (07.08.2013)
Arenostola phragmitidis (Glansrørfly) Kjell Mjølsnes (03.08.2013)
Standfussiana lucernea (Mørkt klippefly) Kjell Mjølsnes (01.08.2013)
Hadena caesia (Skifernellikfly) Kjell Mjølsnes (01.08.2013)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) Kjell Mjølsnes (02.08.2013)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Kjell Mjølsnes (01.08.2013)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Kjell Mjølsnes (01.08.2013)
Bryophila raptricula (Grått lavfly) Kjell Mjølsnes (31.07.2013)