Hopp til hovedinnhold

Fabaceae (Erteblomstfamilien)

DeltakerKommune (fylke)Ant. obs.Ant. arterAnt. bilderSiste obs.
Charlotte BakkePorsgrunn, Telemark12623103.06.2026
Gunvor HustoftTysvær, Rogaland1119906.07.2026
Tove HamreEidskog, Innlandet10612227.06.2019
Ottar SætreØrsta, Møre og Romsdal9612129.06.2026
Frogn videregående skoleFrogn, Akershus8112330.08.2016
Bjørlien skoleVestby, Akershus5625625.09.2020
Setesdal Videregåande skule avd HornnesEvje og Hornnes, Agder4834625.05.2023
Ås videregående skoleÅs, Akershus4414611.06.2024
Stryn vidaregåande skuleStryn, Vestland4381708.09.2023
Kirkebygden barne- og ungdomsskoleEnebakk, Akershus4271016.09.2022
Nils BattinTvedestrand, Agder367028.05.2026
Greåker videregående skoleSarpsborg, Østfold3541202.06.2025
Kongsvinger ungdomsskoleKongsvinger, Innlandet311816.06.2020
Per TorgersenAurskog-Høland, Akershus299010.06.2026
Åsmund BergÅmot, Innlandet267329.05.2026
Kristelig GymnasiumOslo2522310.06.2016
Hagaløkka skoleAsker, Akershus242001.06.2017
Frederik II videregående skoleFredrikstad, Østfold2321315.09.2017
Nidarvoll skoleTrondheim - Tråante, Trøndelag2211506.06.2019
Stranda vidaregåande skuleStranda, Møre og Romsdal1821808.09.2020
Gol skuleGol, Buskerud153028.05.2010
Vegårshei skuleVegårshei, Agder1511623.09.2020
Lyngmyr skoleTvedestrand, Agder152213.09.2023
Borge skolePorsgrunn, Telemark145007.06.2011
Velle skuleØrsta, Møre og Romsdal131006.09.2007
Bjørg VaageJevnaker, Akershus126015.06.2026
Tanem skoleTrondheim - Tråante, Trøndelag121319.09.2018
Tangen videregående skoleKristiansand, Agder1221222.09.2020
Mesterfjellet skoleLarvik, Vestfold122009.06.2020
Skolelaboratoriet i realfag, UiBBergen, Vestland128529.08.2019
Li skoleNittedal, Akershus114218.06.2014
Sunnylven skuleStranda, Møre og Romsdal104028.05.2009
Søreide skoleBergen, Vestland1021012.09.2014
Fredheim skoleGjøvik, Innlandet101518.09.2020
Workinnmarka skoleTromsø, Troms101924.09.2020
Surnadal ungdomsskuleSurnadal, Møre og Romsdal91912.06.2015
Liv NygårdUllensvang, Vestland84003.06.2008
Losby besøksgårdLørenskog, Akershus85504.06.2002
Bergen katedralskoleBergen, Vestland73428.08.2019
Ingrid Synnøve BerningKarmøy, Rogaland75031.05.2026
Aasmund BergÅmot, Innlandet74023.06.2011
Firda vidaregåande skuleGloppen, Vestland71703.09.2020
Universitetet I sørøst NorgeHorten, Vestfold71325.05.2018
Gottfred LabakkSaltdal, Nordland75028.07.2012
Byrknes skuleGulen, Vestland61019.05.2025
Granvin barne- og UndomsskuleVoss, Vestland61724.09.2020
Bokn skuleBokn, Rogaland64004.06.2004
Ullern videregående skoleOslo62104.09.2017
Blindern videregående skoleOslo62325.05.2020
Flekkefjord vgsFlekkefjord, Agder62126.05.2014