Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) | | 28.10.2016 | 06.06.2016 | | Mjåvatn (Karmøy, Rogaland) | |
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) | | 28.10.2016 | 06.06.2016 | | Mjåvatn (Karmøy, Rogaland) | |
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) | | 28.10.2016 | 06.06.2016 | | Mjåvatn (Karmøy, Rogaland) | |
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Hedya pruniana (Liten fugleskittvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Lobesia reliquana (Eikeskuddvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Celypha striana (Løvetannprydvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Grapholita funebrana (Plommefrøvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Apotomis semifasciana (Grå løvvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) | | 27.10.2016 | 19.06.2016 | | Spornes,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Celypha striana (Løvetannprydvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) | | 23.10.2016 | 18.06.2016 | | Hefte,Tromøy (Arendal, Agder) | |
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Eucosmomorpha albersana (Vivendelvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Hedya dimidiana (Brun fugleskittvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) | | 18.10.2016 | 18.06.2016 | | Nedre Timenes (Kristiansand, Agder) | |
Celypha siderana (Spireaprydvikler) | | 18.10.2016 | 17.06.2016 | | Åsedalen (Sandnes, Rogaland) | |
Notocelia rosaecolana (Blek rosevikler) | | 18.10.2016 | 16.06.2016 | | Åsedalen (Sandnes, Rogaland) | |
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) | | 18.10.2016 | 16.06.2016 | | Åsedalen (Sandnes, Rogaland) | |
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) | | 18.10.2016 | 16.06.2016 | | Åsedalen (Sandnes, Rogaland) | |