Phtheochroa inopiana (Burotpraktvikler) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eupoecilia ambiguella (Trollheggpraktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana penziana (Praktskyggevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 24.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Philedonides lunana (Vårbåndvikler) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ptycholoma lecheana (Blybladvikler) | | 11.09.2019 | 16.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis pallidana (Blåmunkepraktvikler) | | 10.09.2019 | 15.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) | | 10.09.2019 | 10.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Syndemis musculana (Grå bladvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 10.09.2019 | 07.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acleris laterana (Buskflatvikler) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 03.09.2019 | 12.06.2019 | | Morvik (Bergen, Vestland) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 30.06.2019 | 30.06.2019 | | Rørvikskaret (Vågan, Nordland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 30.06.2019 | 21.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 21.06.2019 | 21.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 21.06.2019 | 19.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 21.06.2019 | 19.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 21.06.2019 | 18.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) | | 21.06.2019 | 17.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) | | 20.06.2019 | 19.06.2019 | | Bønasand (Karmøy, Rogaland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 18.06.2019 | 18.06.2019 | | Løvstakken øst (Bergen, Vestland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 09.06.2019 | 07.06.2019 | | Nordvik (Bergen, Vestland) | |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 09.06.2019 | 07.06.2019 | | Løvstakken øst (Bergen, Vestland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 09.06.2019 | 07.06.2019 | | Løvstakken øst (Bergen, Vestland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 09.06.2019 | 09.06.2019 | | Nordvik (Bergen, Vestland) | |
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) | | 07.06.2019 | 07.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |
Capua vulgana (Skogbåndvikler) | | 07.06.2019 | 07.06.2019 | | Sørborg (Bergen, Vestland) | |