Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paratalanta pandalis (Okerengmott) | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mompha subbistrigella | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chionodes continuella | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Elachista subalbidella | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Carpatolechia proximella | | 12.06.2019 | 01.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 12.06.2019 | 02.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Carpatolechia proximella | | 12.06.2019 | 02.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 12.06.2019 | 02.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 12.06.2019 | 02.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agnathosia mendicella (Rosenkjukemøll) | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paratalanta pandalis (Okerengmott) | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Carpatolechia proximella | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Elachista subalbidella | | 12.06.2019 | 06.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Carpatolechia proximella | | 12.06.2019 | 12.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Elachista humilis | | 12.06.2019 | 12.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Heliozela resplendella | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Nematopogon schwarziellus | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Lampronia corticella (Bringebærknoppmøll) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Coleophora alticolella | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 12.06.2019 | 08.06.2019 | | Kinsarvik (Ullensvang, Vestland) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 13.06.2019 | 11.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) | | 13.06.2019 | 11.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 13.06.2019 | 11.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 13.06.2019 | 11.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Gelechia sororculella | | 13.06.2019 | 13.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 13.06.2019 | 13.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Gamdalen (Lødingen, Nordland) | |
Aspilapteryx tringipennella | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Nematopogon pilella | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Crambus pascuella (Beitenebbmott) | | 15.06.2019 | 15.06.2019 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 16.06.2019 | 16.06.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 17.06.2019 | 14.06.2019 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 17.06.2019 | 14.06.2019 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Metzneria metzneriella | | 17.06.2019 | 14.06.2019 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Notocelia trimaculana (Mørk rosevikler) | | 17.06.2019 | 14.06.2019 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |