Crambus perlella (Sølvnebbmott) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pleurota bicostella | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argyresthia pruniella (Kirsebærmøll) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Metzneria metzneriella | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Teleiopsis diffinis | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus pratella (Tannebbmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dichelia histrionana (Bartrevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gibberifera simplana (Hvithodevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pleurota bicostella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana penziana (Praktskyggevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Recurvaria leucatella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hellinsia tephradactyla (Prikkfjærmøll) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nemapogon cloacella (Vedkjukemøll) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Metzneria metzneriella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyrausta purpuralis (Purpurengmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gibberifera simplana (Hvithodevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Monopis obviella (Gullkantreirmøll) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Psyche casta (Svart stråsekkspinner) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma lineolella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Denisia similella | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pempelia formosa (Almesmalmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Agriphila straminella (Blek nebbmott) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cydia pomonella (Epleglansvikler) | | 11.09.2019 | 25.06.2019 | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |