Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Recurvaria leucatella | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyrausta purpuralis (Purpurengmott) | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pseudohermenias abietana (Grannålvikler) | | 16.11.2019 | 08.07.2019 | | Rogn, Hagane (Vang, Innlandet) | |
Anania coronata (Hyllengmott) | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pleurota bicostella | | 16.11.2019 | 08.07.2019 | | Rogn, Hagane (Vang, Innlandet) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 11.09.2019 | 08.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eana penziana (Praktskyggevikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Jeløya syd (Moss, Østfold) | |
Recurvaria leucatella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Elachista adscitella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Denisia similella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Borkhausenia fuscescens | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Eucosma cana (Tistelengvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Archips podana (Stor fruktvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Argyresthia sorbiella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Teleiopsis diffinis | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acompsia cinerella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Sciota hostilis (Ospesmalmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Gelechia muscosella | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 07.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus perlella (Sølvnebbmott) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus pratella (Tannebbmott) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Nematopogon swammerdamella | | 08.07.2019 | 06.07.2019 | | Dalen, Kvamskogen (Kvam, Vestland) | |
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chionodes continuella | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chionodes electella | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orophia ferrugella (Fagerklokkemøll) | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Metalampra cinnamomea | | 11.09.2019 | 06.07.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |