Hadena perplexa (Brunt nellikfly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Abrostola tripartita (Grått neslefly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Athetis pallustris (Engurtefly) | | 29.10.2019 | 20.06.2019 | | Rogn (Vang, Innlandet) | |
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dypterygia scabriuscula (Syrefly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Parascotia fuliginaria (Kjukefly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta psi (Psikveldfly) | | 11.09.2019 | 30.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Abrostola tripartita (Grått neslefly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Deltote pygarga (Hvitkantglansfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta megacephala (Ospekveldfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diachrysia chrysitis (Større båndmetallfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 11.09.2019 | 29.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Dypterygia scabriuscula (Syrefly) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Pyrrhia umbra (Gullfagerfly) | | 11.09.2019 | 28.06.2019 | | Jerdal (Asker, Akershus) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna impura (Brungult gressfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta auricoma (Broket kveldfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Autographa gamma (Gammafly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Polia bombycina (Vinkelhakefly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 26.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |