Noctuidae (Nattfly)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Even Mjaaland (15.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Even Mjaaland (08.09.2009)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Even Mjaaland (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Even Mjaaland (03.09.2009)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrotis ipsilon (Langvingejordfly) Even Mjaaland (09.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Bjørn Pettersen (16.09.2006)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Alf Tore Mjøs (06.09.2009)
Agrochola lota (Brungrått høstfly) Alf Tore Mjøs (13.09.2008)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Olav Krogsæter (29.09.2009)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Frode Falkenberg (12.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) Lars-Henrik Jensen (27.09.2009)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Olav Krogsæter (28.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Pål Mølnvik (27.09.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (26.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (26.09.2009)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Leiv Tommas Haugen (25.09.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Lithophane consocia (Grått kappefly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Antitype chi (Chifly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Lars-Henrik Jensen (19.09.2009)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Lars-Henrik Jensen (17.09.2009)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Olav Krogsæter (25.09.2009)
Autographa gamma (Gammafly) Olav Krogsæter (25.09.2009)