Noctuidae (Nattfly)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Bekkum (21.08.2018)
Autographa gamma (Gammafly) Svein Bekkum (21.08.2018)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Anders Lundberg (15.08.2018)
Anarta trifolii (Kløverheifly) John Stenersen (15.08.2018)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) John Stenersen (15.08.2018)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) John Stenersen (15.08.2018)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) John Stenersen (15.08.2018)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) John Stenersen (15.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (14.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Anders Lundberg (14.08.2018)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Anders Lundberg (14.08.2018)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Anders Lundberg (14.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Anders Lundberg (13.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Anders Lundberg (13.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (13.08.2018)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) John Stenersen (13.08.2018)
Mamestra brassicae (Kålfly) John Stenersen (13.08.2018)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (13.08.2018)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) John Stenersen (13.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) John Stenersen (13.08.2018)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) John Stenersen (13.08.2018)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) John Stenersen (13.08.2018)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) John Stenersen (13.08.2018)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (12.08.2018)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Anders Lundberg (12.08.2018)
Mesapamea sp. (Grasengfly) Anders Lundberg (12.08.2018)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Ivar Stormo (10.08.2018)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Autographa gamma (Gammafly) Anders Lundberg (11.08.2018)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (08.08.2018)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Ole Terland (08.08.2018)
Autographa gamma (Gammafly) Anders Lundberg (09.08.2018)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Anders Lundberg (09.08.2018)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Anders Lundberg (09.08.2018)
Plusia festucae (Langstreket metallfly) Anders Lundberg (09.08.2018)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Anders Lundberg (09.08.2018)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Anders Lundberg (08.08.2018)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Anders Lundberg (08.08.2018)