Noctuidae (Nattfly)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Apamea monoglypha (Stort engfly) (30.08.2008)
Xylena solidaginis (Skogkvistfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Abrostola tripartita (Grått neslefly) Svein Bekkum (30.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) (30.08.2008)
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) (30.08.2008)
Antitype chi (Chifly) (30.08.2008)
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) (30.08.2008)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Michael Fredriksen (27.08.2008)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Svein Bekkum (03.04.2008)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Euxoa sp. Trond Einar Brobakk (26.08.2008)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Michael Fredriksen (26.08.2008)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Michael Fredriksen (26.08.2008)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (07.07.2008)
Hoplodrina blanda (Mørkt ringurtefly) Alf Tore Mjøs (07.07.2008)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Michael Fredriksen (22.08.2008)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (27.07.2008)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (27.07.2008)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Alf Tore Mjøs (27.07.2008)
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) Alf Tore Mjøs (27.07.2007)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Olav Krogsæter (29.07.2008)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Olav Krogsæter (29.07.2008)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2007)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2008)
Autographa jota (Rødbrunt metallfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2008)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2008)
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2008)
Autographa gamma (Gammafly) Trond S. Gimre (19.08.2008)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Egil Frantzen (19.07.2008)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Michael Fredriksen (19.08.2008)
Antitype chi (Chifly) Michael Fredriksen (19.08.2008)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Michael Fredriksen (19.08.2008)
Denticucullus pygmina (Starrfly) Frode Falkenberg (17.08.2008)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Frode Falkenberg (17.08.2008)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Frode Falkenberg (17.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Frode Falkenberg (17.08.2008)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Trond Einar Brobakk (16.08.2008)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Trond Einar Brobakk (16.08.2008)