Tortricidae (Viklere)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Nils Rogn (21.07.2023)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2023)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2023)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Enarmonia formosana (Barkvikler) Alf Tore Mjøs (25.06.2023)
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Alf Tore Mjøs (12.06.2023)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Leiv Tommas Haugen (19.08.2023)
Acleris hastiana (Seljeflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (03.10.2023)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Nils Rogn (06.09.2023)
Acleris notana (Bjørkeflatvikler) Nils Rogn (27.09.2023)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Nils Rogn (02.07.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Endothenia hebesana (Tyrihjelmstilkvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Nils Rogn (29.06.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Turid og Jarle Bakken (08.09.2023)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (12.09.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.09.2023)
Acleris maccana (Blåbærflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (28.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Skartveit (19.08.2023)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Svein Sellevold Bekkum (27.08.2023)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) John Stenersen (25.08.2023)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) John Stenersen (25.08.2023)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Turid og Jarle Bakken (24.08.2023)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Stenersen (21.08.2023)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (15.08.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (10.08.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Svein Sellevold Bekkum (07.08.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Turid og Jarle Bakken (27.07.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)