Hopp til hovedinnhold

«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)

  • Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll)
    Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (10.07.2024)
  • Argyresthia sorbiella
    Argyresthia sorbiella Svein Sellevold Bekkum (10.07.2024)
  • Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler)
    Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (09.07.2024)
  • Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll)
    Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (08.07.2024)
  • Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler)
    Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) John Skartveit (07.07.2024)
  • Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll)
    Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) Stein Rui (05.07.2024)
  • Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll)
    Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Eudonia sudetica (Heimosemott)
    Eudonia sudetica (Heimosemott) Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Mompha conturbatella
    Mompha conturbatella Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Pyrausta porphyralis (Porfyrengmott)
    Pyrausta porphyralis (Porfyrengmott) Svein Sellevold Bekkum (04.07.2024)
  • Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler)
    Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Catoptria permutatellus (Treflekket nebbmott)
    Catoptria permutatellus (Treflekket nebbmott) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Phiaris obsoletana (Fjellprydvikler)
    Phiaris obsoletana (Fjellprydvikler) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Pammene gallicana (Strandsolvikler)
    Pammene gallicana (Strandsolvikler) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll)
    Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll)
    Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll)
    Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Crambus perlella (Sølvnebbmott)
    Crambus perlella (Sølvnebbmott) John Skartveit (26.06.2024)
  • Clepsis
    Clepsis sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Coleophora
    Coleophora sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Mompha
    Mompha sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Aethes cnicana (Tistelpraktvikler)
    Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) John Skartveit (25.06.2024)
  • Bryotropha terrella
    Bryotropha terrella John Skartveit (23.06.2024)
  • Eucosma cana (Tistelengvikler)
    Eucosma cana (Tistelengvikler) John Skartveit (21.06.2024)
  • Anthophila fabriciana (Neslebredmøll)
    Anthophila fabriciana (Neslebredmøll) John Skartveit (21.06.2024)
  • Gelechiidae (Båtmøll)
    Gelechiidae indet. (Båtmøll) John Skartveit (21.06.2024)
  • Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler)
    Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Phiaris bipunctana (Båndprydvikler)
    Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Nematopogon schwarziellus
    Nematopogon schwarziellus Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler)
    Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Celypha lacunana (Olivenprydvikler)
    Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Ancylis badiana (Vikkesigdvikler)
    Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Elachista subalbidella
    Elachista subalbidella Svein Sellevold Bekkum (21.06.2024)
  • Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler)
    Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) John Skartveit (18.06.2024)
  • Aphomia sociella (Humlebolvoksmott)
    Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) Alf E. Andresen (20.05.2024)
  • Nematopogon swammerdamella
    Nematopogon swammerdamella Alf E. Andresen (11.05.2024)
  • Nematopogon swammerdamella
    Nematopogon swammerdamella Alf E. Andresen (11.05.2024)
  • Plutella xylostella (Vandrekålmøll)
    Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Alf E. Andresen (27.05.2024)
  • Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott)
    Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) John Skartveit (16.06.2024)
  • Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler)
    Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) John Skartveit (16.06.2024)
  • Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler)
    Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) John Skartveit (16.06.2024)
  • Evergestis forficalis (Kålpyralide)
    Evergestis forficalis (Kålpyralide) John Skartveit (16.06.2024)
  • Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler)
    Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) John Skartveit (16.06.2024)
  • Anania hortulata (Nesleengmott)
    Anania hortulata (Nesleengmott) John Skartveit (16.06.2024)
  • Celypha siderana (Spireaprydvikler)
    Celypha siderana (Spireaprydvikler) John Skartveit (16.06.2024)
  • Celypha siderana (Spireaprydvikler)
    Celypha siderana (Spireaprydvikler) John Skartveit (16.06.2024)
  • Mompha raschkiella
    Mompha raschkiella John Skartveit (15.06.2024)
  • Lathronympha strigana (Perikumvikler)
    Lathronympha strigana (Perikumvikler) John Skartveit (15.06.2024)