Hopp til hovedinnhold

«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)

  • Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll)
    Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (10.07.2024)
  • Argyresthia sorbiella
    Argyresthia sorbiella Svein Sellevold Bekkum (10.07.2024)
  • Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler)
    Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (09.07.2024)
  • Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll)
    Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (08.07.2024)
  • Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler)
    Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) John Skartveit (07.07.2024)
  • Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll)
    Stenoptilia pterodactyla (Tveskjeggveronikafjærmøll) Stein Rui (05.07.2024)
  • Eudonia sudetica (Heimosemott)
    Eudonia sudetica (Heimosemott) Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Mompha conturbatella
    Mompha conturbatella Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll)
    Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (05.07.2024)
  • Pyrausta porphyralis (Porfyrengmott)
    Pyrausta porphyralis (Porfyrengmott) Svein Sellevold Bekkum (04.07.2024)
  • Catoptria permutatellus (Treflekket nebbmott)
    Catoptria permutatellus (Treflekket nebbmott) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler)
    Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Phiaris obsoletana (Fjellprydvikler)
    Phiaris obsoletana (Fjellprydvikler) Svein Sellevold Bekkum (27.06.2024)
  • Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll)
    Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll)
    Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll)
    Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Pammene gallicana (Strandsolvikler)
    Pammene gallicana (Strandsolvikler) Leiv Tommas Haugen (25.06.2024)
  • Crambus perlella (Sølvnebbmott)
    Crambus perlella (Sølvnebbmott) John Skartveit (26.06.2024)
  • Coleophora
    Coleophora sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Mompha
    Mompha sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Clepsis
    Clepsis sp. John Skartveit (26.06.2024)
  • Aethes cnicana (Tistelpraktvikler)
    Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) John Skartveit (25.06.2024)
  • Bryotropha terrella
    Bryotropha terrella John Skartveit (23.06.2024)
  • Gelechiidae (Båtmøll)
    Gelechiidae indet. (Båtmøll) John Skartveit (21.06.2024)