Entephria caesiata (Grå bergmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eudonia sudetica (Heimosemott) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Thera cognata (Brun einerbarmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eulithis populata (Blåbærmåler) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Trichiura crataegi (Hagtornspinner) | | 12.08.2023 | 09.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Protolampra sobrina (Barskogfly) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Chersotis cuprea (Kobberfly) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Thera cognata (Brun einerbarmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Carsia sororiata (Tranebærmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Entephria caesiata (Grå bergmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eana osseana (Gul skyggevikler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Eudonia sudetica (Heimosemott) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Argyresthia retinella | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Argyresthia sorbiella | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Xanthorhoe decoloraria (Fiolett båndmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Diarsia dahlii (Augustteglfly) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 12.08.2023 | 08.08.2023 | | Vågslid (Vinje, Telemark) | |
Coleophora alticolella | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Argyresthia retinella | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Scoparia subfusca (Engmosemott) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Adoxophyes orana (Eplebladvikler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Eupithecia subfuscata (Grumset dvergmåler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Swammerdamia compunctella | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Elachista albifrontella | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Mompha idaei | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Eupithecia absinthiata (Brun dvergmåler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Aethes rubigana (Borrepraktvikler) | | 22.07.2023 | 04.07.2023 | | Kongsbergveien 1030 (Notodden, Telemark) | |
Micropterix aureatella | | 05.06.2023 | 04.06.2023 | | Linnakåsa (Bamble, Telemark) | |
Jodis putata (Blåbærbladmåler) | | 05.06.2023 | 04.06.2023 | | Linnakåsa (Bamble, Telemark) | |
Smerinthus ocellata (Kveldpåfugløye) | | 05.06.2023 | 04.06.2023 | | Linnakåsa (Bamble, Telemark) | |
Parornix anglicella | | 05.06.2023 | 04.06.2023 | | Linnakåsa (Bamble, Telemark) | |
Euclidia glyphica (Brunt slåttefly) | | 30.05.2023 | 27.05.2023 | | Seljord (Seljord, Telemark) | |
Callistege mi (Grått slåttefly) | | 30.05.2023 | 27.05.2023 | | Seljord (Seljord, Telemark) | |
Erynnis tages (Tiriltungesmyger) | | 30.05.2023 | 27.05.2023 | | Seljord (Seljord, Telemark) | |
Pyrgus malvae (Bakkesmyger) | | 30.05.2023 | 27.05.2023 | | Seljord (Seljord, Telemark) | |
Polygonia c-album (Hvit c) | | 30.05.2023 | 27.05.2023 | | Seljord (Seljord, Telemark) | |