Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 10 | 19 | 5 | 21.07.2016 |
Polia hepatica (Buehakefly) | | 10 | 18 | 3 | 20.07.2017 |
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) | | 10 | 17 | 2 | 08.07.2018 |
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) | | 10 | 16 | | 21.07.2016 |
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) | | 10 | 16 | 2 | 05.07.2016 |
Perizoma affinitata (Nelliklundmåler) | | 10 | 16 | | 11.06.2017 |
Pandemis dumetana (Bjørnebærbladvikler) | | 10 | 16 | 1 | 07.07.2018 |
Agonopterix angelicella | | 10 | 16 | | 20.07.2017 |
Patania ruralis (Kjempeengmott) | | 10 | 16 | 1 | 11.06.2017 |
Idaea straminata (Bueengmåler) | | 10 | 14 | 1 | 05.07.2016 |
Caloptilia stigmatella | | 10 | 13 | 1 | 17.05.2021 |
Adela reaumurella | | 10 | 13 | 2 | 15.05.2021 |
Archiearis parthenias (Bjørkevårmåler) | | 10 | 12 | 2 | 14.04.2017 |
Acompsia cinerella | | 9 | 40 | 2 | 21.07.2016 |
Gymnoscelis rufifasciata (Knoppmåler) | | 9 | 36 | | 05.06.2017 |
Clostera curtula (Rødflekkstjertspinner) | | 9 | 30 | 2 | 17.05.2019 |
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) | | 9 | 26 | 2 | 02.05.2017 |
Polygonia c-album (Hvit c) | | 9 | 26 | 25 | 13.05.2024 |
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) | | 9 | 24 | 2 | 21.07.2016 |
Noctua comes (Variabelt båndfly) | | 9 | 23 | | 23.08.2016 |
Noctua janthe (Fiolett båndfly) | | 9 | 22 | 1 | 23.08.2016 |
Venusia cambrica (Rognemåler) | | 9 | 21 | 2 | 20.07.2016 |
Eupithecia satyrata (Engdvergmåler) | | 9 | 21 | 1 | 11.06.2017 |
Phycita roborella (Streket eikesmalmott) | | 9 | 21 | 7 | 23.08.2016 |
Laspeyria flexula (Sigdfly) | | 9 | 20 | 5 | 20.07.2017 |
Eupithecia plumbeolata (Marimjelledvergmåler) | | 9 | 20 | 3 | 11.06.2017 |
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) | | 9 | 20 | | 23.08.2016 |
Ceramica pisi (Rødt hagefly) | | 9 | 18 | 1 | 21.07.2016 |
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) | | 9 | 18 | 1 | 21.07.2016 |
Pterostoma palpina (Nebbspinner) | | 9 | 17 | 1 | 18.06.2016 |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 9 | 17 | 7 | 10.07.2016 |
Aphomia sociella (Humlebolvoksmott) | | 9 | 17 | 1 | 05.07.2016 |
Cedestis gysseleniella | | 9 | 17 | 3 | 18.06.2016 |
Argyresthia sorbiella | | 9 | 16 | 1 | 11.07.2016 |
Teleiopsis diffinis | | 9 | 16 | | 20.07.2017 |
Lyonetia clerkella (Slyngminérmøll) | | 9 | 16 | 1 | 05.07.2016 |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 9 | 16 | 2 | 21.07.2016 |
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) | | 9 | 16 | 2 | 23.08.2016 |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 9 | 15 | 4 | 10.07.2016 |
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) | | 9 | 15 | 1 | 20.07.2017 |
Graphiphora augur (Krattfly) | | 9 | 14 | 1 | 05.07.2016 |
Rhyacionia pinivorana (Brun furuskuddvikler) | | 9 | 14 | 3 | 05.07.2016 |
Eudonia pallida (Blek mosemott) | | 9 | 14 | 1 | 19.07.2016 |
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) | | 9 | 14 | | 20.07.2016 |
Litoligia literosa (Lite strandengfly) | | 9 | 14 | 4 | 19.07.2016 |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 9 | 13 | | 19.06.2016 |
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) | | 9 | 13 | | 23.08.2016 |
Macrothylacia rubi (Bringebærspinner) | | 9 | 13 | 8 | 18.08.2023 |
Lasiommata petropolitana (Bergringvinge) | | 9 | 13 | 1 | 05.06.2017 |
Apamea furva (Mørkt engfly) | | 9 | 13 | | 19.06.2016 |