Chionodes continuella | | 1 | 12 | 2 | 27.07.2019 |
Brenthis ino (Engperlemorvinge) | | 1 | 12 | 7 | 26.07.2019 |
Mompha raschkiella | | 1 | 12 | 3 | 27.07.2019 |
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) | | 1 | 12 | | 26.07.2019 |
Selenia dentaria (Blek månemåler) | | 1 | 12 | 4 | 02.05.2019 |
Agrochola lota (Brungrått høstfly) | | 1 | 12 | 4 | 26.09.2019 |
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) | | 1 | 12 | 2 | 25.08.2019 |
Semioscopis oculella | | 1 | 12 | 4 | 19.03.2020 |
Metzneria metzneriella | | 1 | 12 | 1 | 27.07.2019 |
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) | | 1 | 12 | 2 | 10.07.2018 |
Euxoa obelisca (Obeliskjordfly) | | 1 | 12 | 3 | 01.09.2019 |
Leptidea sinapis (Skoghvitvinge) | | 1 | 12 | 2 | 11.07.2014 |
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) | | 1 | 12 | 2 | 10.08.2019 |
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) | | 1 | 12 | 2 | 10.08.2019 |
Perizoma blandiata (Flekklundmåler) | | 1 | 12 | 1 | 30.07.2019 |
Zelotherses paleana (Sørlig gulbladvikler) | | 1 | 12 | 2 | 02.08.2019 |
Nemapogon nigralbella (Svartflekket kjukemøll) | | 1 | 11 | 2 | 04.08.2019 |
Grapholita jungiella (Vårfrøvikler) | | 1 | 11 | 2 | 02.05.2019 |
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) | | 1 | 11 | 4 | 31.05.2019 |
Heterothera serraria (Taigabarmåler) | | 1 | 11 | 2 | 16.06.2019 |
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) | | 1 | 11 | 1 | 04.08.2019 |
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) | | 1 | 11 | | 26.09.2019 |
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) | | 1 | 11 | 3 | 24.08.2019 |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 1 | 11 | 2 | 26.07.2019 |
Semioscopis avellanella | | 1 | 11 | 2 | 29.03.2020 |
Papestra biren (Blåbærfly) | | 1 | 11 | 5 | 23.05.2019 |
Furcula bicuspis (Hvit gaffelstjert) | | 1 | 11 | 9 | 19.05.2019 |
Acleris lipsiana (Punktflatvikler) | | 1 | 11 | 3 | 26.09.2019 |
Crambus perlella (Sølvnebbmott) | | 1 | 11 | | 26.07.2019 |
Mompha sturnipennella | | 1 | 10 | 1 | 30.04.2019 |
Batrachedra praeangusta | | 1 | 10 | | 10.08.2019 |
Macaria signaria (Granbuemåler) | | 1 | 10 | 2 | 12.07.2016 |
Eulithis prunata (Hagebærmåler) | | 1 | 10 | 3 | 03.08.2019 |
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) | | 1 | 10 | 2 | 03.06.2018 |
Chionodes electella | | 1 | 10 | 2 | 08.07.2019 |
Thumatha senex (Dverglavspinner) | | 1 | 10 | 2 | 09.07.2017 |
Spilarctia lutea (Gul tigerspinner) | | 1 | 10 | 6 | 23.06.2019 |
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) | | 1 | 10 | 3 | 10.08.2019 |
Pempelia formosa (Almesmalmott) | | 1 | 10 | 3 | 17.08.2019 |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 1 | 10 | 1 | 26.06.2019 |
Acronicta psi (Psikveldfly) | | 1 | 10 | 3 | 26.08.2019 |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 1 | 10 | 3 | 25.08.2019 |
Anticollix sparsata (Fredløsmåler) | | 1 | 10 | | 26.07.2018 |
Acronicta menyanthidis (Myrkveldfly) | | 1 | 10 | 6 | 10.08.2019 |
Phlogophora meticulosa (Taggvingefly) | | 1 | 10 | 1 | 02.10.2019 |
Ancylis unculana (Trollheggsigdvikler) | | 1 | 10 | 1 | 30.06.2019 |
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) | | 1 | 10 | 1 | 01.09.2019 |
Thera juniperata (Grå einerbarmåler) | | 1 | 10 | 4 | 04.10.2019 |
Gillmeria pallidactyla (Ryllikfjærmøll) | | 1 | 10 | 1 | 11.07.2019 |
Thera cognata (Brun einerbarmåler) | | 1 | 10 | 1 | 26.07.2018 |