Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 1 | 1 | | 20.08.2022 |
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) | | 1 | 1 | | 09.07.2023 |
Helotropha leucostigma (Brunt sumpfly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Noctua comes (Variabelt båndfly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Acleris holmiana (Rød flatvikler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Parascotia fuliginaria (Kjukefly) | | 1 | 1 | | 09.07.2023 |
Lyonetia clerkella (Slyngminérmøll) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Eupithecia absinthiata (Brun dvergmåler) | | 1 | 1 | 1 | 09.07.2023 |
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Ypsolopha ustella | | 1 | 1 | | 09.07.2023 |
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Agonopterix arenella | | 1 | 1 | | 15.05.2023 |
Agonopterix conterminella | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Oecophora bractella | | 1 | 1 | 1 | 25.06.2023 |
Maniola jurtina (Rappringvinge) | | 1 | 1 | | 20.08.2022 |
Cydia splendana (Eikeglansvikler) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Idaea biselata (Randengmåler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Carpatolechia proximella | | 1 | 1 | 1 | 12.06.2023 |
Enarmonia formosana (Barkvikler) | | 1 | 1 | 1 | 25.06.2023 |
Pasiphila rectangulata (Epleblomstmåler) | | 1 | 1 | | 29.06.2023 |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 1 | 1 | | 29.06.2023 |
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) | | 1 | 1 | | 20.08.2022 |
Odontopera bidentata (Tannmåler) | | 1 | 1 | | 12.06.2023 |
Stathmopoda pedella | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Celypha cespitana (Engprydvikler) | | 1 | 1 | 1 | 25.06.2023 |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 1 | 1 | | 25.06.2023 |
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) | | 1 | 1 | | 25.06.2023 |
Aglais io (Dagpåfugløye) | | 1 | 1 | | 20.08.2022 |
Evergestis forficalis (Kålpyralide) | | 1 | 1 | 1 | 25.06.2023 |
Apamea furva (Mørkt engfly) | | 1 | 1 | 1 | 12.06.2023 |
Archips rosana (Brun bjellevikler) | | 1 | 1 | | 09.07.2023 |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 1 | 1 | 1 | 29.06.2023 |
Syndemis musculana (Grå bladvikler) | | 1 | 1 | 1 | 12.06.2023 |
Yponomeuta padella (Rognespinnmøll) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Orthosia gothica (Buemerket seljefly) | | 1 | 1 | | 15.05.2023 |
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) | | 1 | 1 | | 15.05.2023 |
Mompha sturnipennella | | 1 | 1 | 1 | 12.06.2023 |
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) | | 1 | 1 | | 09.07.2023 |
Gracillaria syringella (Syrinminérmøll) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) | | 1 | 1 | | 25.06.2023 |
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) | | 1 | 1 | 1 | 12.06.2023 |
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 1 | 1 | 1 | 13.08.2023 |