Apamea sordens (Åkerengfly) | | 1 | 3 | 1 | 29.06.2023 |
Apamea unanimis (Rørengfly) | | 1 | 3 | | 29.06.2023 |
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) | | 1 | 3 | | 13.08.2023 |
Phalonidia manniana/udana | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Acronicta leporina (Hvitt kveldfly) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Alcis repandata (Skogbarkmåler) | | 1 | 2 | | 09.07.2023 |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Biston betularia (Bjørkelurvemåler) | | 1 | 2 | 1 | 09.07.2023 |
Epirrhoe alternata (Grå mauremåler) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) | | 1 | 2 | 1 | 09.07.2023 |
Eupithecia vulgata (Vinkeldvergmåler) | | 1 | 2 | | 25.06.2023 |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 1 | 2 | 1 | 25.06.2023 |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Ptilodon capucina (Kameltannspinner) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) | | 1 | 2 | | 09.07.2023 |
Scoliopteryx libatrix (Flikfly) | | 1 | 2 | | 15.05.2023 |
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) | | 1 | 2 | 1 | 13.08.2023 |
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Colostygia pectinataria (Svartflekket olivenmåler) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Perizoma alchemillata (Dålundmåler) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Anticollix sparsata (Fredløsmåler) | | 1 | 2 | | 09.07.2023 |
Diarsia mendica (Skogteglfly) | | 1 | 2 | | 09.07.2023 |
Udea prunalis (Buskengmott) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Lateroligia ophiogramma (Sumpengfly) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Plusia putnami (Kortstreket metallfly) | | 1 | 2 | 1 | 13.08.2023 |
Agonopterix ocellana | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 1 | 2 | | 09.07.2023 |
Perizoma flavofasciata (Gul lundmåler) | | 1 | 2 | | 25.06.2023 |
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) | | 1 | 2 | | 25.06.2023 |
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) | | 1 | 2 | 1 | 13.08.2023 |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) | | 1 | 2 | | 29.06.2023 |
Argyresthia brockeella | | 1 | 2 | 1 | 09.07.2023 |
Plemyria rubiginata (Rubinmåler) | | 1 | 2 | | 13.08.2023 |
Gypsonoma sociana (Ospekvistvikler) | | 1 | 2 | 1 | 29.06.2023 |
Pterophorus pentadactyla (Sølvfjærmøll) | | 1 | 2 | 1 | 29.06.2023 |
Batrachedra praeangusta | | 1 | 2 | 1 | 13.08.2023 |
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Pasiphila debiliata (Blåbærblomstmåler) | | 1 | 1 | 1 | 09.07.2023 |
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Xestia baja (Kantplettbakkefly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Cosmia trapezina (Gult rovfly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Noctua interjecta (Brunt båndfly) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |
Udea lutealis (Blek engmott) | | 1 | 1 | | 13.08.2023 |