Catocala fraxini (Blått ordensbånd) | | 5 | 18 | 14 | 04.09.2020 |
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) | | 5 | 18 | 10 | 02.08.2020 |
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) | | 5 | 18 | 6 | 25.07.2019 |
Catoptria falsella (Klippenebbmott) | | 5 | 17 | 5 | 06.08.2014 |
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) | | 5 | 16 | 4 | 12.08.2022 |
Acleris notana (Bjørkeflatvikler) | | 5 | 16 | 10 | 27.09.2023 |
Thyatira batis (Flekkhalvspinner) | | 5 | 15 | 8 | 11.07.2021 |
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) | | 5 | 15 | 9 | 12.08.2022 |
Photedes minima (Sølvbunkefly) | | 5 | 14 | 9 | 14.07.2019 |
Crambus pratella (Tannebbmott) | | 5 | 14 | 6 | 27.06.2023 |
Colostygia olivata (Skogolivenmåler) | | 5 | 13 | 8 | 20.07.2022 |
Scoparia ambigualis (Junimosemott) | | 5 | 12 | 3 | 15.07.2013 |
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) | | 5 | 11 | 6 | 10.08.2017 |
Eupithecia absinthiata (Brun dvergmåler) | | 5 | 11 | 7 | 11.06.2018 |
Anania fuscalis (Marimjelleengmott) | | 5 | 11 | 6 | 06.07.2021 |
Assara terebrella (Granfrøsmalmott) | | 5 | 11 | 8 | 15.09.2020 |
Jodis putata (Blåbærbladmåler) | | 5 | 10 | 6 | 22.06.2017 |
Monopis weaverella (Gulflekkreirmøll) | | 5 | 9 | 8 | 22.06.2017 |
Pyla fusca (Sotsmalmott) | | 5 | 9 | 7 | 11.07.2019 |
Spargania luctuata (Geitramsmåler) | | 5 | 8 | 7 | 28.06.2021 |
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) | | 5 | 8 | 5 | 06.07.2021 |
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) | | 5 | 8 | 2 | 25.06.2011 |
Argyresthia retinella | | 5 | 8 | 4 | 24.08.2013 |
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) | | 5 | 7 | 2 | 14.06.2020 |
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) | | 5 | 7 | 5 | 30.06.2021 |
Hadena caesia (Skifernellikfly) | | 5 | 7 | 8 | 19.08.2022 |
Caloptilia suberinella | | 5 | 7 | 8 | 12.08.2022 |
Anania funebris (Gullrisengmott) | | 5 | 6 | 3 | 22.06.2017 |
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) | | 5 | 6 | 6 | 02.08.2020 |
Epirrhoe rivata (Stor mauremåler) | | 5 | 6 | 1 | 12.08.2022 |
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) | | 5 | 6 | 4 | 29.07.2019 |
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) | | 5 | 6 | 5 | 12.07.2020 |
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) | | 5 | 6 | 4 | 10.06.2018 |
Crambus alienellus (Myrnebbmott) | | 5 | 6 | 3 | 29.07.2022 |
Clepsis senecionana (Rustbladvikler) | | 5 | 5 | 1 | 24.06.2021 |
Monopis spilotella (Svarthvit reirmøll) | | 5 | 5 | 3 | 30.06.2021 |
Ochropacha duplaris (Punkthalvspinner) | | 4 | 69 | 9 | 20.06.2020 |
Lycia hirtaria (Olivenlurvemåler) | | 4 | 58 | 12 | 15.05.2021 |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 4 | 56 | 15 | 27.06.2023 |
Tholera cespitis (Gulringet åkerfly) | | 4 | 54 | 11 | 05.08.2016 |
Brachionycha nubeculosa (Vårlurvefly) | | 4 | 49 | 10 | 01.05.2019 |
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) | | 4 | 48 | 9 | 14.06.2016 |
Scopula incanata (Bergurtemåler) | | 4 | 44 | 11 | 17.06.2016 |
Scopula immorata (Engurtemåler) | | 4 | 41 | 5 | 02.07.2013 |
Notodonta ziczac (Sikksakktannspinner) | | 4 | 40 | 10 | 15.05.2021 |
Pterostoma palpina (Nebbspinner) | | 4 | 39 | 14 | 09.06.2021 |
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) | | 4 | 38 | 15 | 27.06.2023 |
Diarsia dahlii (Augustteglfly) | | 4 | 35 | 15 | 11.09.2015 |
Caloptilia betulicola/elongella | | 4 | 34 | 12 | 02.11.2022 |
Rhigognostis schmaltzella | | 4 | 29 | 8 | 15.05.2021 |