Noctuinae
Coenophila subrosea (Myrfly) John Grønning (09.08.2009)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (04.08.2008)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Even Mjaaland (26.08.2008)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Even Mjaaland (25.08.2009)
Diarsia florida (Engteglfly) Kjell Tore Vogsland (15.08.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (04.08.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Frode Falkenberg (07.08.2008)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Grønning (11.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (06.08.2007)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (18.08.2008)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Alf Tore Mjøs (01.07.2009)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (07.08.2009)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Kjell Tore Vogsland (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Frode Falkenberg (03.08.2008)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Kjell Tore Vogsland (18.08.2009)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Kjell Tore Vogsland (12.08.2009)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Kjell Tore Vogsland (11.08.2009)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Agrotis segetum (Gråpudret jordfly) Alf Tore Mjøs (22.08.2008)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Alf Tore Mjøs (22.08.2008)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Alf Tore Mjøs (08.08.2008)
Agrotis clavis (Brunpudret jordfly) Frode Falkenberg (25.08.2009)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Rune Voie (02.08.2009)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Rune Voie (02.08.2009)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Naenia typica (Nettfly) Frode Falkenberg (02.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Graphiphora augur (Krattfly) Frode Falkenberg (12.08.2009)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Frode Falkenberg (12.08.2009)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) John Grønning (29.08.2009)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Grønning (29.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Rune Voie (27.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Rune Voie (27.08.2009)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Arild Breistøl (12.08.2009)