Tortricidae (Viklere)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Frode Falkenberg (13.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Leiv Tommas Haugen (15.06.2009)
Lobesia littoralis (Strandskuddvikler) Kjell Mjølsnes (07.06.2009)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Kjell Mjølsnes (07.06.2009)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Frode Falkenberg (12.06.2009)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) Svein Bekkum (11.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Kjell Mjølsnes (07.06.2009)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Kjell Mjølsnes (10.06.2009)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Olav Krogsæter (11.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Svein Bekkum (09.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Frode Falkenberg (09.06.2009)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Frode Falkenberg (09.06.2009)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Trond Einar Brobakk (08.06.2009)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Trond Einar Brobakk (08.06.2009)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Leiv Tommas Haugen (06.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (07.06.2009)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Trond Einar Brobakk (07.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Trond Einar Brobakk (06.06.2009)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Frode Falkenberg (07.06.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Frode Falkenberg (07.06.2009)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (07.06.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (07.06.2009)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Olav Krogsæter (07.05.2009)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) Kjell Mjølsnes (02.06.2009)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Kjell Mjølsnes (02.06.2009)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Kjell Mjølsnes (02.06.2009)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Olav Krogsæter (02.06.2009)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Frode Falkenberg (01.06.2008)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Leiv Tommas Haugen (10.06.2006)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (25.06.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2008)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Alf Tore Mjøs (29.06.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) (29.06.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (28.06.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (14.06.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Kjell Tore Vogsland (29.06.2008)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Kjell Tore Vogsland (28.06.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Kjell Tore Vogsland (27.06.2008)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Frode Falkenberg (30.06.2008)
Epiblema scutulana (Tistelstengelvikler) Olav Krogsæter (30.06.2008)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Frode Falkenberg (29.06.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Olav Krogsæter (26.06.2008)