Tortricidae (Viklere)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Kjell Mjølsnes (05.07.2009)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Kjell Mjølsnes (05.07.2009)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Kjell Mjølsnes (05.07.2009)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Alf Tore Mjøs (01.07.2009)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2009)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2009)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Svein Bekkum (04.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) (03.07.2009)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Grønning (04.07.2009)
Archips podana (Stor fruktvikler) John Grønning (04.07.2009)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Kjell Mjølsnes (03.07.2009)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2009)
Cydia nigricana (Erteglansvikler) Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Kjell Mjølsnes (01.07.2009)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Kjell Mjølsnes (25.07.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (06.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (29.07.2008)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Leiv Tommas Haugen (26.07.2007)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Leiv Tommas Haugen (01.07.2007)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2008)