Tortricidae (Viklere)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (17.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (11.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Frode Falkenberg (15.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (03.07.2008)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2008)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Trond Einar Brobakk (04.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Grønning (10.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Kjell Tore Vogsland (11.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (12.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Olav Krogsæter (12.07.2008)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (09.07.2008)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Frode Falkenberg (08.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (08.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (08.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Krogsæter (07.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Frode Falkenberg (05.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Egil Frantzen (05.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Egil Frantzen (04.07.2008)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Kjell Tore Vogsland (03.07.2008)
Grapholita compositella (Kløverfrøvikler) Kjell Tore Vogsland (04.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (02.07.2008)
Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) Kjell Tore Vogsland (01.07.2008)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Kjell Tore Vogsland (01.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (01.07.2008)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Kjell Tore Vogsland (19.07.2007)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Kjell Tore Vogsland (29.07.2005)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (05.07.2007)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (20.07.2007)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (17.07.2007)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (16.07.2007)