«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Grønning (02.08.2008)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) John Grønning (12.08.2007)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Hellinsia sp. Frode Falkenberg (03.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Phycitodes sp. Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Alf Tore Mjøs (26.08.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (17.08.2008)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (16.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Levipalpus hepatariella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Argyresthia aurulentella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Elachista canapennella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Ypsolopha parenthesella Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Trond Einar Brobakk (13.08.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paraswammerdamia conspersella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (15.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)