Olethreutinae
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (06.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2008)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Kjell Tore Vogsland (08.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Trond Einar Brobakk (20.07.2008)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Odd Hallaråker (08.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Odd Hallaråker (02.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2008)
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) Kjell Tore Vogsland (30.07.2008)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Kjell Tore Vogsland (29.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Michael Fredriksen (29.07.2008)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (28.07.2008)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Kjell Tore Vogsland (28.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Michael Fredriksen (28.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (24.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (24.07.2008)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Kjell Tore Vogsland (16.07.2008)
Cydia duplicana (Einerglansvikler) Kjell Tore Vogsland (17.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Kjell Tore Vogsland (18.07.2008)
Dichrorampha flavidorsana (Reinfannrotvikler) Kjell Tore Vogsland (23.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (18.07.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (17.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)