Tortricidae (Viklere)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Pål Mølnvik (08.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) John Stenersen (09.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) John Stenersen (09.06.2014)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) John Stenersen (09.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) John Stenersen (09.06.2014)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) John Stenersen (09.06.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) John Stenersen (10.06.2014)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Leiv Tommas Haugen (10.06.2014)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Ivar Stormo (09.06.2014)
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) Ivar Stormo (09.06.2014)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Ivar Stormo (09.06.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Ivar Stormo (09.06.2014)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Ivar Stormo (09.06.2014)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Leiv Tommas Haugen (08.06.2014)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Leiv Tommas Haugen (08.06.2014)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) John Stenersen (08.06.2014)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Michael Fredriksen (07.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Michael Fredriksen (07.06.2014)
Syndemis musculana (Grå bladvikler) Nils Rogn (06.06.2014)
Pseudococcyx turionella (Stor furuknoppvikler) Nils Rogn (03.06.2014)
Pseudococcyx turionella (Stor furuknoppvikler) Nils Rogn (03.06.2014)
Phiaris metallicana (Gullprydvikler) Ivar Stormo (07.06.2014)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Ivar Stormo (07.06.2014)
Epinotia fraternana (Kobberkveldvikler) Even Mjaaland (03.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (03.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Michael Fredriksen (03.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (01.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (01.06.2014)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Frode Falkenberg (05.06.2014)
Ancylis unguicella (Røsslyngsigdvikler) John Stenersen (04.06.2014)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Olav Krogsæter (05.06.2014)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Olav Krogsæter (04.06.2014)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Olav Krogsæter (04.06.2014)