Noctuidae (Nattfly)
Cucullia umbratica (Lyst hettefly) Alf Tore Mjøs (12.07.2015)
Acronicta euphorbiae (Blågrått kveldfly) Alf Tore Mjøs (05.07.2015)
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) Alf Tore Mjøs (05.07.2015)
Spodoptera exigua (Vandresteppefly) Rune Voie (13.07.2015)
Hadena caesia (Skifernellikfly) Nils Rogn (26.07.2015)
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) Nils Rogn (26.07.2015)
Apamea furva (Mørkt engfly) Nils Rogn (26.07.2015)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Nils Rogn (26.07.2015)
Acronicta megacephala (Ospekveldfly) Even Mjaaland (05.07.2015)
Acronicta megacephala (Ospekveldfly) Nils Rogn (21.07.2015)
Hadena confusa (Hvitflekknellikfly) Nils Rogn (21.07.2015)
Calophasia lunula (Torskemunnfly) Nils Rogn (21.07.2015)
Apamea furva (Mørkt engfly) Nils Rogn (21.07.2015)
Hyppa rectilinea (Raggfly) Even Mjaaland (03.07.2015)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Turid og Jarle Bakken (28.07.2015)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Turid og Jarle Bakken (28.07.2015)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Lacanobia thalassina (Busklundfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Autographa gamma (Gammafly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Apamea remissa (Slåttengfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Sissel og Nigel Goodgame (16.07.2015)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (31.07.2015)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Anders Lundberg (31.07.2015)
Apamea crenata (Kileengfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Hada plebeja (Gulflekkfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Apamea crenata (Kileengfly) Anders Lundberg (30.07.2015)
Diachrysia stenochrysis (Mindre båndmetallfly) Frode Falkenberg (30.07.2015)
Apamea remissa (Slåttengfly) Frode Falkenberg (30.07.2015)
Apamea furva (Mørkt engfly) Frode Falkenberg (30.07.2015)
Papestra biren (Blåbærfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Apamea schildei (Rødt fjellengfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Papestra biren (Blåbærfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Apamea remissa (Slåttengfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Apamea crenata (Kileengfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Apamea crenata (Kileengfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Mniotype adusta (Brunt lærfly) Anders Lundberg (29.07.2015)
Lacanobia thalassina (Busklundfly) Sissel og Nigel Goodgame (01.07.2015)
Oligia strigilis (Buelinjet engfly) Sissel og Nigel Goodgame (01.07.2015)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Sissel og Nigel Goodgame (01.07.2015)
Apamea remissa (Slåttengfly) Sissel og Nigel Goodgame (01.07.2015)