Tortricidae (Viklere)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Trond Einar Brobakk (05.08.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Michael Fredriksen (01.08.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Kjell Tore Vogsland (30.07.2008)
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) Kjell Tore Vogsland (30.07.2008)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Kjell Tore Vogsland (29.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Michael Fredriksen (29.07.2008)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Kjell Tore Vogsland (28.07.2008)
Dichrorampha petiverella (Hesteskorotvikler) Kjell Tore Vogsland (28.07.2008)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Kjell Tore Vogsland (28.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Michael Fredriksen (28.07.2008)
Eupoecilia sanguisorbana (Blodtoppraktvikler) Leiv Tommas Haugen (04.07.2007)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Michael Fredriksen (24.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (24.07.2008)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Olav Krogsæter (24.07.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Kjell Tore Vogsland (16.07.2008)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Kjell Tore Vogsland (16.07.2008)
Cydia duplicana (Einerglansvikler) Kjell Tore Vogsland (17.07.2008)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Kjell Tore Vogsland (18.07.2008)
Dichrorampha flavidorsana (Reinfannrotvikler) Kjell Tore Vogsland (23.07.2008)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Kjell Tore Vogsland (23.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Kjell Tore Vogsland (20.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Rhopobota ustomaculana (Tyttebærhakevikler) Kjell Tore Vogsland (22.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (21.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (20.07.2008)
Epinotia immundana (Brun kveldvikler) Frode Falkenberg (20.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Eucosma obumbratana (Dylleengvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Alf Tore Mjøs (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Olav Krogsæter (18.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Trond Einar Brobakk (22.06.2008)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (27.06.2008)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Thiodia citrana (Sitronvikler) Alf Tore Mjøs (05.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Olav Krogsæter (17.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (25.06.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (12.07.2008)