Lepidoptera (Sommerfugler)
Acronicta aceris (Lønnekveldfly) Dag Øivind Ingierd (06.08.2023)
Dysstroma citrata (Vinkelskogmåler) Leiv Tommas Haugen (17.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) John Stenersen (15.08.2023)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) John Stenersen (15.08.2023)
Luperina testacea (Blekt stengelfly) John Stenersen (15.08.2023)
Notodonta dromedarius (Dromedartannspinner) John Stenersen (15.08.2023)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) John Stenersen (15.08.2023)
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) John Stenersen (15.08.2023)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) John Stenersen (15.08.2023)
Amblyptilia acanthadactyla (Lyngfjærmøll) John Stenersen (15.08.2023)
Dichrorampha simpliciana (Burotvikler) John Stenersen (15.08.2023)
Hypsopygia glaucinalis (Båndhalmmott) John Stenersen (15.08.2023)
Eupithecia innotata (Malurtdvergmåler) John Stenersen (15.08.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Dysstroma latefasciata (Flekkskogmåler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Turid og Jarle Bakken (16.08.2023)
Antitype chi (Chifly) Peter Forseth (16.08.2023)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Peter Forseth (16.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Udea prunalis (Buskengmott) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Agonopterix nervosa Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Leiv Tommas Haugen (15.08.2023)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Peter Forseth (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Thera firmata (Fjærbarmåler) Svein Sellevold Bekkum (15.08.2023)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Skartveit (14.08.2023)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (14.08.2023)
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) Peter Forseth (14.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (13.08.2023)
Eudonia sudetica (Heimosemott) Leiv Tommas Haugen (09.08.2023)
Argyresthia retinella Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Xanthorhoe decoloraria (Fiolett båndmåler) Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Udea lutealis (Blek engmott) Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) John Skartveit (12.08.2023)