Lepidoptera (Sommerfugler)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Svein Sellevold Bekkum (16.08.2023)
Udea prunalis (Buskengmott) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Agonopterix nervosa Turid og Jarle Bakken (15.08.2023)
Amphipoea crinanensis (Kyststengelfly) Leiv Tommas Haugen (15.08.2023)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) Peter Forseth (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Cydalima perspectalis (Buksbommott) Dag Øivind Ingierd (15.08.2023)
Thera firmata (Fjærbarmåler) Svein Sellevold Bekkum (15.08.2023)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Endrosis sarcitrella (Klistermøll) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Turid og Jarle Bakken (14.08.2023)
Mesapamea sp. (Grasengfly) John Skartveit (14.08.2023)
Amblyptilia punctidactyla (Svinerotfjærmøll) Leiv Tommas Haugen (14.08.2023)
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) Peter Forseth (14.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Turid og Jarle Bakken (13.08.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Hans Brubak (13.08.2023)
Eudonia sudetica (Heimosemott) Leiv Tommas Haugen (09.08.2023)
Argyresthia retinella Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Xanthorhoe decoloraria (Fiolett båndmåler) Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Udea lutealis (Blek engmott) Leiv Tommas Haugen (08.08.2023)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) John Skartveit (12.08.2023)
Parastichtis suspecta (Rødlig løvfly) John Skartveit (12.08.2023)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Hans Brubak (11.08.2023)
Ochlodes sylvanus (Engsmyger) Alf E. Andresen (26.07.2023)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Alf E. Andresen (17.07.2023)
Favonius quercus (Eikestjertvinge) Alf E. Andresen (20.07.2023)
Alcis repandata (Skogbarkmåler) Alf E. Andresen (20.07.2023)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) Svein Sellevold Bekkum (10.08.2023)
Acleris comariana/laterana (Jordbær-/buskflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (10.08.2023)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Svein Sellevold Bekkum (09.08.2023)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Sellevold Bekkum (08.08.2023)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Svein Sellevold Bekkum (07.08.2023)
Eupithecia tenuiata (Seljedvergmåler) Svein Sellevold Bekkum (06.08.2023)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Xanthorhoe fluctuata (Vårbåndmåler) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Hofmannophila pseudospretella (Frømøll) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Thera cognata (Brun einerbarmåler) Turid og Jarle Bakken (06.08.2023)
Laothoe populi (Ospesvermer) John Skartveit (15.07.2023)
Dioryctria sp. John Skartveit (06.08.2023)
Chersotis cuprea (Kobberfly) John Skartveit (05.08.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) John Skartveit (05.08.2023)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Leiv Tommas Haugen (06.08.2023)