Lepidoptera (Sommerfugler)
Venusia cambrica (Rognemåler) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Eulithis prunata (Hagebærmåler) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Turid og Jarle Bakken (05.08.2023)
Entephria flavicinctata (Sildrebergmåler) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Udea lutealis (Blek engmott) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Scotopteryx chenopodiata (Brun bakkemåler) Turid og Jarle Bakken (04.08.2023)
Ematurga atomaria (Lyngmåler) Lucy Birgitte Liahjell (14.05.2023)
Callophrys rubi (Grønnstjertvinge) Lucy Birgitte Liahjell (13.05.2023)
Anthocharis cardamines (Aurorasommerfugl) Lucy Birgitte Liahjell (12.05.2023)
Papilio machaon (Svalestjert) Lucy Birgitte Liahjell (08.05.2023)
Nymphalis antiopa (Sørgekåpe) Lucy Birgitte Liahjell (08.05.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Depressaria sordidatella Svein Sellevold Bekkum (02.08.2023)
Aglais urticae (Neslesommerfugl) Lucy Birgitte Liahjell (07.05.2023)
Eulithis testata (Krattbærmåler) Svein Sellevold Bekkum (01.08.2023)
Plemyria rubiginata (Rubinmåler) Svein Sellevold Bekkum (01.08.2023)
Eupithecia pusillata (Augustdvergmåler) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) Turid og Jarle Bakken (31.07.2023)
Elachista humilis Svein Sellevold Bekkum (30.07.2023)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Peter Forseth (30.07.2023)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Graphiphora augur (Krattfly) Peter Forseth (29.07.2023)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Peter Forseth (29.07.2023)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Turid og Jarle Bakken (28.07.2023)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Hans Brubak (28.07.2023)
Argynnis aglaja (Aglajaperlemorvinge) Hans Brubak (28.07.2023)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Hans Brubak (28.07.2023)
Polygonia c-album (Hvit c) Hans Brubak (28.07.2023)
Thera cognata (Brun einerbarmåler) Turid og Jarle Bakken (27.07.2023)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Turid og Jarle Bakken (27.07.2023)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Turid og Jarle Bakken (26.07.2023)
Platyptilia calodactyla (Gullrisfjærmøll) Svein Sellevold Bekkum (27.07.2023)
Oligia latruncula (Rettlinjet engfly) Peter Forseth (27.07.2023)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Argynnis paphia (Keiserkåpe) Hans Brubak (26.07.2023)
Erebia ligea (Fløyelsringvinge) Hans Brubak (26.07.2023)
Aphantopus hyperantus (Gullringvinge) Hans Brubak (26.07.2023)
Colias palaeno (Myrgulvinge) Hans Brubak (26.07.2023)
Mompha conturbatella Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Argyresthia sorbiella Svein Sellevold Bekkum (26.07.2023)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Peter Forseth (25.07.2023)