Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 29.07.2023 | 29.07.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 28.07.2023 | 28.07.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 27.07.2023 | 27.07.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 27.07.2023 | 26.07.2023 | | Holseker (Ulstein, Møre og Romsdal) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 26.07.2023 | 26.07.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 13.07.2023 | 13.07.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Anarta trifolii (Kløverheifly) | | 13.07.2023 | 13.07.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 10.07.2023 | 10.07.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 10.07.2023 | 10.07.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Ceramica pisi (Rødt hagefly) | | 10.07.2023 | 10.07.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) | | 07.07.2023 | 07.07.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 06.07.2023 | 06.07.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) | | 06.07.2023 | 06.07.2023 | | Eide (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea monoglypha (Stort engfly) | | 04.07.2023 | 04.07.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 04.07.2023 | 04.07.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Mniotype adusta (Brunt lærfly) | | 29.06.2023 | 29.06.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Papestra biren (Blåbærfly) | | 27.06.2023 | 27.06.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Mythimna pallens (Halmgult gressfly) | | 26.06.2023 | 26.06.2023 | | Bøleveien 18 (Sandefjord, Vestfold) | |
Papestra biren (Blåbærfly) | | 22.06.2023 | 22.06.2023 | | Harestien 27 (Lødingen, Nordland) | |
Mesapamea sp. (Grasengfly) | | 21.06.2023 | 21.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Mesapamea sp. (Grasengfly) | | 21.06.2023 | 20.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 21.06.2023 | 19.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 21.06.2023 | 17.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 21.06.2023 | 14.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 21.06.2023 | 12.06.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Lacanobia thalassina (Busklundfly) | | 15.06.2023 | 15.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Lacanobia oleracea (Hagelundfly) | | 15.06.2023 | 15.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 14.06.2023 | 14.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 14.06.2023 | 14.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Sideridis reticulata (Nettnellikfly) | | 14.06.2023 | 14.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Apamea sublustris (Gulbrunt engfly) | | 14.06.2023 | 14.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hadena confusa (Hvitflekknellikfly) | | 13.06.2023 | 13.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea crenata (Kileengfly) | | 12.06.2023 | 12.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 12.06.2023 | 12.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 09.06.2023 | 08.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 09.06.2023 | 08.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Papestra biren (Blåbærfly) | | 08.06.2023 | 08.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Hadena bicruris (Mørkt nellikfly) | | 08.06.2023 | 08.06.2023 | | Presthammer (Karmøy, Rogaland) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 06.06.2023 | 05.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 06.06.2023 | 05.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Sideridis rivularis (Fiolett nellikfly) | | 06.06.2023 | 05.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Apamea remissa (Slåttengfly) | | 06.06.2023 | 05.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Leucania comma (Kommagressfly) | | 06.06.2023 | 05.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hada plebeja (Gulflekkfly) | | 06.06.2023 | 06.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Lacanobia suasa (Brunt lundfly) | | 06.06.2023 | 06.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Apamea sordens (Åkerengfly) | | 06.06.2023 | 06.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Hadena perplexa (Brunt nellikfly) | | 06.06.2023 | 06.06.2023 | | Losveien 12, Fyn, Hvasser (Færder, Vestfold) | |
Orthosia cerasi (Tverrlinjet seljefly) | | 31.05.2023 | 27.05.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Orthosia incerta (Variabelt seljefly) | | 31.05.2023 | 23.05.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |
Papestra biren (Blåbærfly) | | 31.05.2023 | 20.05.2023 | | Blindheim (Bergen, Vestland) | |