Gluttsnipe (Tringa nebularia) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Flagghaugen (Lødingen, Nordland) |
Gluttsnipe (Tringa nebularia) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Flagghaugen (Lødingen, Nordland) |
Polyommatus icarus (Tiriltungeblåvinge) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Knarrevik (Ullensvang, Vestland) |
Ochlodes sylvanus (Engsmyger) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Knarrevik (Ullensvang, Vestland) |
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Korscheltellus fusconebulosa (Bregneroteter) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Odontopera bidentata (Tannmåler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Scoparia ancipitella (Grå mosemott) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Ancylis geminana (Stor seljesigdvikler) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Colias palaeno (Myrgulvinge) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Kloterudveien (Lillestrøm, Akershus) |
Papilio machaon (Svalestjert) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Kloterudveien (Lillestrøm, Akershus) |
Pararge aegeria (Skogringvinge) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Kloterudveien (Lillestrøm, Akershus) |
Oeneis jutta (Juttas ringvinge) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Kloterudveien (Lillestrøm, Akershus) |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 03.06.2024 | 03.06.2024 | | Kloterudveien (Lillestrøm, Akershus) |
Ematurga atomaria (Lyngmåler) | | 03.06.2024 | 31.05.2024 | | Nedre Tveit (Hyllestad, Vestland) |
Coenonympha pamphilus (Engringvinge) | | 03.06.2024 | 31.05.2024 | | Nedre Tveit (Hyllestad, Vestland) |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 03.06.2024 | 29.05.2024 | | Kolgrov (Hyllestad, Vestland) |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 03.06.2024 | 29.05.2024 | | Kolgrov (Hyllestad, Vestland) |
Tofrøvikke (Vicia hirsuta) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Mule Varde (Porsgrunn, Telemark) |
Dauvnesle (Lamium album) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Mule Varde (Porsgrunn, Telemark) |
Blodstorkenebb (Geranium sanguineum) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Mule Varde (Porsgrunn, Telemark) |
Bakkekløver (Trifolium montanum) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Mule Varde (Porsgrunn, Telemark) |
Blåmeis (Cyanistes caeruleus) | | 02.06.2024 | 01.05.2024 | | Munkhaugen (Stjørdal, Trøndelag) |
Hvitkløver (Trifolium repens) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Hagelupin (Lupinus polyphyllus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Vespa crabro (Geithams) | | 02.06.2024 | 31.05.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Brennesle (Urtica dioica subsp. dioica) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Bjørkelangen (Aurskog-Høland, Akershus) |
Spansk kjørvel (Myrrhis odorata) | | 02.06.2024 | 27.05.2024 | | Hustoft gnr. 150/4 (Tysvær, Rogaland) |
Kystbergknapp (Sedum anglicum) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Hustoft gnr. 150/4 (Tysvær, Rogaland) |
Fugler (Aves indet.) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Oven (Fredrikstad, Østfold) |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Parkens Grøde (Oslo) |
Gjøk (Cuculus canorus) | | 02.06.2024 | 01.06.2024 | | Ytre Hamre (Sogndal, Vestland) |
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Schreckensteinia festaliella (Lansettmøll) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Eulia ministrana (Skumringsvikler) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Ancylis badiana (Vikkesigdvikler) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |
Pieris napi (Rapssommerfugl) | | 02.06.2024 | 02.06.2024 | | Blindheim (Bergen, Vestland) |