Noctuinae
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Olav Krogsæter (16.08.2010)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Olav Krogsæter (16.08.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Olav Krogsæter (16.08.2010)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Alf Tore Mjøs (01.08.2010)
Xestia stigmatica (Fiolettbrunt bakkefly) Alf Tore Mjøs (01.08.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Lars-Henrik Jensen (14.08.2010)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Lars-Henrik Jensen (14.08.2010)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Kjell Mjølsnes (14.08.2010)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Lars-Henrik Jensen (12.08.2010)
Graphiphora augur (Krattfly) Lars-Henrik Jensen (09.08.2010)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Lars-Henrik Jensen (04.08.2010)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Michael Fredriksen (13.08.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Michael Fredriksen (08.08.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Michael Fredriksen (06.08.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Even Mjaaland (11.08.2010)
Coenophila subrosea (Myrfly) Even Mjaaland (10.08.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Even Mjaaland (10.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (10.08.2010)
Agrotsi fatidica (Fjelljordfly) Frode Falkenberg (10.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Frode Falkenberg (10.08.2010)
Agrotsi fatidica (Fjelljordfly) Frode Falkenberg (11.08.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Kjell Tore Vogsland (09.08.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Frode Falkenberg (09.08.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Dag O. Bollingmo (04.08.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Dag O. Bollingmo (03.08.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Egil Frantzen (28.07.2010)
Coenophila subrosea (Myrfly) Even Mjaaland (07.08.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Even Mjaaland (07.08.2010)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Even Mjaaland (07.08.2010)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Even Mjaaland (07.08.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Even Mjaaland (31.07.2010)
Spaelotis suecica (Grått sandfly) Svein Bekkum (06.08.2010)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Svein Bekkum (06.08.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Pål Mølnvik (02.08.2010)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (05.08.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Kjell Mjølsnes (05.08.2010)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (05.08.2010)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Øyvind Stickler (05.08.2010)
Coenophila subrosea (Myrfly) Alf Tore Mjøs (30.07.2010)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Frode Falkenberg (11.07.2010)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Michael Fredriksen (03.08.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Michael Fredriksen (03.08.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Svein Bekkum (04.08.2010)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Svein Bekkum (04.08.2010)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Svein Bekkum (04.08.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Michael Fredriksen (02.08.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Alf Tore Mjøs (29.07.2010)
Coenophila subrosea (Myrfly) John Grønning (02.08.2010)
Diarsia florida (Engteglfly) John Grønning (02.08.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Michael Fredriksen (01.08.2010)
Noctua janthe (Fiolett båndfly) Michael Fredriksen (01.08.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Olav Krogsæter (30.07.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Olav Krogsæter (30.07.2010)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Olav Krogsæter (29.07.2010)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Michael Fredriksen (31.07.2010)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Svein Bekkum (31.07.2010)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Frode Falkenberg (30.07.2010)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) John Grønning (30.07.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Pål Mølnvik (29.07.2010)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Frode Falkenberg (09.07.2010)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Svein Bekkum (29.07.2010)
Xestia fennica (Gråpudret taigafly) Svein Bekkum (29.07.2010)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Frode Falkenberg (30.06.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Svein Bekkum (28.07.2010)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Svein Bekkum (28.07.2010)
Xestia tecta (Rødt fjellbakkefly) Svein Bekkum (28.07.2010)
Rhyacia simulans (Sandmarkfly) Svein Bekkum (28.07.2010)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Øyvind Stickler (28.07.2010)
Ochropleura plecta (Hvitkantfly) Frode Falkenberg (29.06.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) Michael Fredriksen (26.07.2010)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Frode Falkenberg (27.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Xestia triangulum (Triangelbakkefly) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Graphiphora augur (Krattfly) Olav Krogsæter (25.07.2010)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Olav Krogsæter (25.07.2010)
Xestia speciosa (Grått taigafly) Frode Falkenberg (22.07.2010)
Xestia baja (Kantplettbakkefly) John Grønning (22.07.2010)
Agrotis vestigialis (Fagerjordfly) Alf Tore Mjøs (14.07.2010)
Lycophotia porphyrea (Røsslyngfly) Michael Fredriksen (22.07.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Michael Fredriksen (22.07.2010)
Axylia putris (Dobbeltpunktfly) Alf Tore Mjøs (12.07.2010)
Naenia typica (Nettfly) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Svein Bekkum (22.07.2010)
Protolampra sobrina (Barskogfly) Svein Bekkum (22.07.2010)
Epilecta linogrisea (Rødkantfly) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Agrotis exclamationis (Åkerjordfly) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Epilecta linogrisea (Rødkantfly) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Olav Krogsæter (21.07.2010)
Diarsia mendica (Skogteglfly) Olav Krogsæter (21.07.2010)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Svein Bekkum (21.07.2010)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Svein Bekkum (21.07.2010)
Anaplectoides prasina (Grønt skogfly) Svein Bekkum (21.07.2010)
Eurois occulta (Mørkt skogfly) Svein Bekkum (21.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Lars-Henrik Jensen (21.07.2010)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Lars-Henrik Jensen (21.07.2010)