Noctuidae (Nattfly)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Dag Øivind Ingierd (17.09.2012)
Agrochola litura (Blågrått høstfly) Dag Øivind Ingierd (17.09.2012)
Autographa gamma (Gammafly) Dag Øivind Ingierd (17.09.2012)
Ceramica pisi (Rødt hagefly) Olav Krogsæter (18.09.2012)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Nils Rogn (16.09.2012)
Epipsilia grisescens (Lyst klippefly) Nils Rogn (16.09.2012)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (14.09.2012)
Euxoa nigricans (Svart jordfly) Nils Rogn (14.09.2012)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Nils Rogn (14.09.2012)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Nils Rogn (14.09.2012)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Trond Einar Brobakk (19.08.2012)
Diarsia brunnea (Rødfrynset teglfly) Trond Einar Brobakk (18.08.2012)
Apamea crenata (Kileengfly) Trond Einar Brobakk (17.08.2012)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Trond Einar Brobakk (17.08.2012)
Apamea lateritia (Teglrødt engfly) Trond Einar Brobakk (17.08.2012)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Hans Brubak (15.09.2012)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Mniotype satura (Høstlærfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Tiliacea citrago (Lindegulfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Agrochola macilenta (Rettlinjet høstfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Agrochola macilenta (Rettlinjet høstfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Antitype chi (Chifly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag Øivind Ingierd (16.09.2012)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Trond Einar Brobakk (16.08.2012)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Amphipyra pyramidea (Rødt pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Xestia c-nigrum (C-tegnet bakkefly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Dryobotodes eremita (Grått eikefly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Antitype chi (Chifly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Gortyna flavago (Tistelstengelfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Dag Øivind Ingierd (15.09.2012)
Eupsilia transversa (Bølgefly) Dag Øivind Ingierd (14.09.2012)
Conistra vaccinii (Variabelt flatfly) Dag Øivind Ingierd (14.09.2012)
Mniotype satura (Høstlærfly) Dag Øivind Ingierd (14.09.2012)
Ammoconia caecimacula (Pudderfly) Dag Øivind Ingierd (14.09.2012)
Aporophyla nigra (Stort lyngheifly) Sissel og Nigel Goodgame (01.09.2012)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Bjørn Pettersen (11.09.2012)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Nils Rogn (11.09.2012)
Xanthia icteritia (Blekt gulfly) Nils Rogn (11.09.2012)
Antitype chi (Chifly) Nils Rogn (11.09.2012)
Xestia alpicola (Grått fjellbakkefly) Nils Rogn (11.09.2012)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) (12.09.2012)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (09.09.2012)
Autographa gamma (Gammafly) Ole Terland (09.09.2012)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Turid og Jarle Bakken (10.09.2012)
Agrochola circellaris (Bølgelinjet høstfly) Svein Bekkum (11.09.2012)
Cosmia trapezina (Gult rovfly) Svein Bekkum (11.09.2012)
Agrochola helvola (Rødt høstfly) Svein Bekkum (11.09.2012)
Celaena haworthii (Svart sumpfly) Dag O. Bollingmo (10.09.2012)
Xanthia aurago (Bredbåndet gulfly) Kjell Tore Vogsland (10.09.2012)
Noctua interjecta (Brunt båndfly) Kjell Mjølsnes (15.07.2012)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Olav Krogsæter (09.09.2012)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Turid og Jarle Bakken (08.09.2012)
Syngrapha interrogationis (Skogmetallfly) John Stenersen (30.08.2012)
Griposia aprilina (Grønt eikefly) Dag Øivind Ingierd (06.09.2012)
Diarsia dahlii (Augustteglfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Antitype chi (Chifly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Autographa gamma (Gammafly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Chersotis cuprea (Kobberfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Crypsedra gemmea (Flekkfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Dasypolia templi (Tempelfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Staurophora celsia (Grønnbåndet rotfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Enargia paleacea (Vinkelfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Euxoa recussa (Fiolettbrunt jordfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Svein Bekkum (06.09.2012)
Diarsia mendica (Skogteglfly) John Stenersen (20.08.2012)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) John Stenersen (20.08.2012)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Olav Julsrud (03.09.2012)
Xylena vetusta (Svartkantkvistfly) Olav Julsrud (03.09.2012)
Noctua fimbriata (Bredbåndfly) Even Mjaaland (02.09.2012)
Globia sparganii (Piggknopprørfly) Even Mjaaland (02.09.2012)
Mniotype satura (Høstlærfly) Even Mjaaland (02.09.2012)
Amphipyra tragopoginis (Grått pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (05.09.2012)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Dag Øivind Ingierd (05.09.2012)
Rhizedra lutosa (Takrørfly) Dag Øivind Ingierd (05.09.2012)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Dag Øivind Ingierd (05.09.2012)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Dag Øivind Ingierd (05.09.2012)
Tholera decimalis (Hvitribbet åkerfly) Even Mjaaland (01.09.2012)