Tortricidae (Viklere)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Grønning (22.07.2007)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) John Grønning (22.07.2007)
Ancylis apicella (Stripesigdvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Clepsis rurinana (Buskbladvikler) Frode Falkenberg (03.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Frode Falkenberg (21.07.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Kjell Mjølsnes (25.07.2008)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Frode Falkenberg (09.07.2008)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Frode Falkenberg (06.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (24.07.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Eana osseana (Gul skyggevikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Frode Falkenberg (29.07.2008)
Pseudargyrotoza conwagana (Askevikler) Leiv Tommas Haugen (26.07.2007)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Leiv Tommas Haugen (01.07.2007)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Eana incanana (Bueskyggevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2008)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (09.07.2008)
Eriopsela quadrana (Månevikler) Leiv Tommas Haugen (01.07.2007)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Kjell Tore Vogsland (31.07.2008)
Cnephasia stephensiana (Båndgråvikler) Kjell Tore Vogsland (08.07.2008)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Kjell Tore Vogsland (08.07.2008)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Kjell Tore Vogsland (14.07.2008)
Phiaris micana (Sølvprydvikler) Trond Einar Brobakk (20.07.2008)
Sparganothis rubicundana (Fjellnebbvikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Odd Hallaråker (08.07.2008)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Odd Hallaråker (02.07.2008)
Phiaris schulziana (Lyngprydvikler) Leiv Tommas Haugen (31.07.2008)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (27.07.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Kjell Tore Vogsland (30.07.2008)
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) Kjell Tore Vogsland (30.07.2008)
Notocelia incarnatana (Prydrosevikler) Kjell Tore Vogsland (29.07.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Michael Fredriksen (29.07.2008)