«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Grønning (02.08.2008)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) John Grønning (12.08.2007)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Frode Falkenberg (05.08.2008)
Hellinsia sp. Frode Falkenberg (03.08.2008)
Phycitodes sp. Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (30.08.2008)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Alf Tore Mjøs (26.08.2008)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Alf Tore Mjøs (23.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Kjell Mjølsnes (31.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Alf Tore Mjøs (19.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (18.08.2008)
Acleris emargana (Konkavflatvikler) Alf Tore Mjøs (17.08.2008)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (16.08.2008)
Levipalpus hepatariella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (02.08.2008)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Hypatima rhomboidella Alf Tore Mjøs (06.08.2008)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Elachista canapennella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Acleris rhombana (Nettflatvikler) Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Argyresthia aurulentella Alf Tore Mjøs (09.08.2008)
Tinea semifulvella (Rødgul reirmøll) Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Ypsolopha parenthesella Alf Tore Mjøs (07.08.2008)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Trond Einar Brobakk (13.08.2008)
Cochylis nana (Dvergpraktvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Chionodes continuella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paraswammerdamia conspersella Frode Falkenberg (01.08.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Crambus pascuella (Beitenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2008)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Alf Tore Mjøs (15.08.2008)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)
Epinotia solandriana (Augustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (13.08.2008)
Platyptilia gonodactyla (Hestehovfjærmøll) Frode Falkenberg (06.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (06.08.2008)
Ypsolopha dentella (Leddvedsprellemøll) Frode Falkenberg (06.08.2008)
Acleris holmiana (Rød flatvikler) Frode Falkenberg (06.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Trond Einar Brobakk (29.08.2008)
Stenoptilia bipunctidactyla (Rødknappfjærmøll) Trond Einar Brobakk (29.08.2008)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Trond Einar Brobakk (02.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Frode Falkenberg (16.08.2008)
Udea lutealis (Blek engmott) Frode Falkenberg (16.08.2008)
Rhigognostis annulatella Frode Falkenberg (16.08.2008)
Acleris aspersana (Mjødurtflatvikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2007)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Alf Tore Mjøs (24.08.2007)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (12.08.2007)
Pyrausta despicata (Grobladengmott) Kjell Tore Vogsland (11.08.2008)
Stenolechia gemmella Kjell Tore Vogsland (08.08.2008)
Sorhagenia sp. Kjell Tore Vogsland (07.08.2008)
Epinotia demarniana (Hvitflekket kveldvikler) Kjell Tore Vogsland (06.08.2008)
Oncocera faecella (Glanssmalmott) Kjell Tore Vogsland (12.08.2008)
Teleiopsis diffinis Kjell Tore Vogsland (12.08.2008)
Aristotelia ericinella Kjell Tore Vogsland (19.08.2008)
Montescardia tessulatellus Kjell Tore Vogsland (18.08.2008)
Aethes kindermanniana (Gul malurtpraktvikler) Kjell Tore Vogsland (17.08.2008)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Kjell Tore Vogsland (14.08.2008)
Dichelia histrionana (Bartrevikler) Kjell Tore Vogsland (14.08.2008)
Ypsolopha parenthesella Egil Frantzen (29.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Egil Frantzen (29.08.2008)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Egil Frantzen (25.08.2008)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Egil Frantzen (20.08.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Egil Frantzen (17.08.2008)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Egil Frantzen (09.08.2008)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Egil Frantzen (07.08.2008)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Egil Frantzen (07.08.2008)
Argyresthia brockeella Egil Frantzen (05.08.2008)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Egil Frantzen (04.08.2008)
Mompha lacteella Egil Frantzen (01.08.2008)
Archips rosana (Brun bjellevikler) Egil Frantzen (01.08.2008)
Agonopterix assimilella Kjell Tore Vogsland (16.08.2008)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) John Grønning (02.08.2008)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) John Grønning (02.08.2008)
Ypsolopha scabrella Kjell Tore Vogsland (20.08.2008)
Ypsolopha horridella Kjell Tore Vogsland (20.08.2008)
Ypsolopha ustella Kjell Tore Vogsland (20.08.2008)
Pempelia palumbella (Lyngsmalmott) Kjell Tore Vogsland (29.08.2008)
Caloptilia stigmatella Kjell Tore Vogsland (25.08.2008)
Epinotia maculana (Ospekveldvikler) Kjell Tore Vogsland (30.08.2008)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Kjell Tore Vogsland (21.08.2008)