«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Udea prunalis (Buskengmott) Øyvind Stickler (27.07.2012)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Øyvind Stickler (27.07.2012)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Øyvind Stickler (27.07.2012)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Øyvind Stickler (27.07.2012)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Øyvind Stickler (27.07.2012)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Nils Rogn (26.07.2012)
Hypochalcia ahenella (Bakkesmalmott) Nils Rogn (26.07.2012)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Nils Rogn (26.07.2012)
Tinea trinotella (Punktreirmøll) Svein Bekkum (27.07.2012)
Catoptria margaritella (Perlemornebbmott) Frode Falkenberg (26.07.2012)
Stenoptilia bipunctidactyla (Rødknappfjærmøll) Frode Falkenberg (26.07.2012)
Neofriseria peliella Even Mjaaland (25.07.2012)
Stigmella ruficapitella Even Mjaaland (25.07.2012)
Ypsolopha ustella Even Mjaaland (25.07.2012)
Coleophora deauratella (Kløversekkmøll) Even Mjaaland (25.07.2012)
Carcina quercana (Eikemøll) Even Mjaaland (25.07.2012)
Chilo phragmitella (Takrørnebbmott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Athrips mouffetella Even Mjaaland (25.07.2012)
Falseuncaria degreyana (Smalbåndpraktvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Stigmella ruficapitella Even Mjaaland (25.07.2012)
Borkhausenia fuscescens Even Mjaaland (25.07.2012)
Ectoedemia longicaudella Even Mjaaland (25.07.2012)
Stigmella ruficapitella Even Mjaaland (25.07.2012)
Acrobasis consociella (Liten eikesmalmott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Acrobasis repandana (Hvithodesmalmott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Agapeta hamana (Vinkelpraktvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Acompsia cinerella Even Mjaaland (25.07.2012)
Argolamprotes micella Even Mjaaland (25.07.2012)
Ypsolopha ustella Even Mjaaland (25.07.2012)
Elachista adscitella Even Mjaaland (25.07.2012)
Acleris forsskaleana (Lønneblomstflatvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Argyresthia glaucinella Even Mjaaland (25.07.2012)
Ypsolopha nemorella Even Mjaaland (25.07.2012)
Eudemis porphyrana (Heggerullvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Helcystogramma rufescens Even Mjaaland (25.07.2012)
Phycita roborella (Streket eikesmalmott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Prays fraxinella (Askemøll) Even Mjaaland (25.07.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Even Mjaaland (25.07.2012)
Oegoconia deauratella Even Mjaaland (25.07.2012)
Paraswammerdamia albicapitella Even Mjaaland (25.07.2012)
Paraswammerdamia conspersella Even Mjaaland (25.07.2012)
Ypsolopha ustella Even Mjaaland (25.07.2012)
Gelechia rhombella Even Mjaaland (25.07.2012)
Mompha raschkiella Even Mjaaland (25.07.2012)
Scoparia subfusca (Engmosemott) Even Mjaaland (25.07.2012)
Exoteleia dodecella Even Mjaaland (25.07.2012)
Isophrictis striatella Even Mjaaland (24.07.2012)
Dichrorampha flavidorsana (Reinfannrotvikler) Even Mjaaland (24.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Stathmopoda pedella Øyvind Stickler (26.07.2012)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Nils Rogn (25.07.2012)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Nils Rogn (25.07.2012)
Monopis spilotella (Svarthvit reirmøll) Nils Rogn (25.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (24.07.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Nils Rogn (24.07.2012)
Depressaria sordidatella Nils Rogn (24.07.2012)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Nils Rogn (24.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Nils Rogn (24.07.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Nils Rogn (24.07.2012)
Anthophila fabriciana (Neslebredmøll) Nils Rogn (24.07.2012)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Svein Bekkum (25.07.2012)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Anania fuscalis (Marimjelleengmott) Nils Rogn (23.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (22.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (22.07.2012)
Eudonia sudetica (Heimosemott) Nils Rogn (21.07.2012)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Svein Bekkum (24.07.2012)
Tinea svenssoni (Svalereirmøll) Svein Bekkum (24.07.2012)
Mompha sturnipennella Frode Falkenberg (10.07.2012)
Batrachedra pinicolella Frode Falkenberg (10.07.2012)
Myelois circumvoluta (Prikksmalmott) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Epinotia gimmerthaliana (Blokkebærkveldvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Epinotia gimmerthaliana (Blokkebærkveldvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Phiaris turfosana (Myrprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Lampronia luzella Frode Falkenberg (16.07.2012)
Lampronia luzella Frode Falkenberg (16.07.2012)
Zelotherses unitana (Nordlig gulbladvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Schreckensteinia festaliella (Lansettmøll) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Frode Falkenberg (16.07.2012)