Lepidoptera (Sommerfugler)
Pieris napi (Rapssommerfugl) Ole Terland (21.07.2023)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Dag Øivind Ingierd (22.07.2023)
Depressaria pulcherrimella Leiv Tommas Haugen (21.07.2023)
Plebejus argus/idas (Argus-/idasblåvinge) Therese Andersen (14.07.2023)
Plebejus argus/idas (Argus-/idasblåvinge) Therese Andersen (14.07.2023)
Plebejus argus/idas (Argus-/idasblåvinge) Morten Granheim (14.07.2023)
Lasiocampa quercus (Eikespinner) Ole Terland (15.07.2023)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Pasiphila debiliata (Blåbærblomstmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Xanthorhoe quadrifasiata (Brun båndmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anticollix sparsata (Fredløsmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Mythimna conigera (Hvitflekkgressfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Geometra papilionaria (Kjempebladmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Laothoe populi (Ospesvermer) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Rusina ferruginea (Skyggefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Cidaria fulvata (Svovelmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Idaea aversata (Vinkelengmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Idaea aversata (Vinkelengmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Habrosyne pyritoides (Prakthalvspinner) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Deileptenia ribeata (Granbarkmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Deileptenia ribeata (Granbarkmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Idaea dimidiata (Flekkengmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Bryotropha similis/senectella/affinis/umb.. Øyvind Stickler (13.07.2023)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Monopis laevigella (Hvitpunktreirmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Vitula serratilineella (Humlebolsmalmott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Vitula serratilineella (Humlebolsmalmott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Scoparia subfusca (Engmosemott) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Trachea atriplicis (Meldefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Scotopteryx chenopodiata (Brun bakkemåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Macaria liturata (Furubuemåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Dysstroma truncata (Bueskogmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eulithis populata (Blåbærmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Perizoma hydrata (Grå lundmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Macaria signaria (Granbuemåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Macaria signaria (Granbuemåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Perizoma alchemillata (Dålundmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Cabera pusaria (Hvit sankthansmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Hoplodrina octogenaria (Lyst ringurtefly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Anarta trifolii (Kløverheifly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Lomaspilis marginata (Randmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Bryotropha terrella Øyvind Stickler (13.07.2023)
Idaea biselata (Randengmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Sphinx pinastri (Furusvermer) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Carcina quercana (Eikemøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Eupithecia plumbeolata (Marimjelledvergmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Colostygia pectinataria (Svartflekket olivenmåler) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Amphipoea sp. (Stengelfly) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Lycaena virgaureae (Oransjegullvinge) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Pieris napi (Rapssommerfugl) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Pieris napi (Rapssommerfugl) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Pieris rapae (Liten kålsommerfugl) Øyvind Stickler (13.07.2023)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Nymphula nitidulata (Porselensdammott) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Scopula floslactata (Blek urtemåler) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Øyvind Stickler (12.07.2023)
Ochlodes sylvanus (Engsmyger) Ole Terland (09.07.2023)
Lasiommata maera (Klipperingvinge) Ole Terland (09.07.2023)
Pieris rapae (Liten kålsommerfugl) Ole Terland (09.07.2023)
Mimas tiliae (Lindesvermer) Benedicte Jørgensen (08.07.2023)
Alcis repandata (Skogbarkmåler) Ole Terland (08.07.2023)
Paratalanta hyalinalis (Knoppurtengmott) Ole Terland (08.07.2023)
Laothoe populi (Ospesvermer) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Eilema lurideola (Blygrå lavspinner) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Pasiphila debiliata (Blåbærblomstmåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Anticollix sparsata (Fredløsmåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Autographa gamma (Gammafly) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Scoparia ambigualis (Junimosemott) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Campaea margaritaria (Løvskogmåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Øyvind Stickler (07.07.2023)
Venusia blomeri (Almemåler) Øyvind Stickler (07.07.2023)