Lepidoptera (Sommerfugler)
Mythimna impura (Brungult gressfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Arild Breistøl (15.08.2009)
Ennomos alniaria (Oreflikmåler) Arild Breistøl (15.08.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Kjell Mjølsnes (10.08.2007)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (06.08.2007)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (18.08.2008)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Epione repandaria (Seljebrannmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Dichomeris juniperella (Einermøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Eupithecia nanata (Lyngdvergmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Ennomos erosaria (Eikeflikmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Carcina quercana (Eikemøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Tethea or (Ospehalvspinner) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Charissa obscurata (Tannringmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Anerastia lotella (Gressmalmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Rivula sericealis (Gult nebbfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Caryocolum sp. Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)