«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Dichrorampha flavidorsana (Reinfannrotvikler) Even Mjaaland (24.07.2012)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Rhopobota naevana (Svartflekket hakevikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Gillmeria ochrodactyla (Reinfannfjærmøll) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Evergestis pallidata (Blek kålmott) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia asseclana (Spraglet gråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Apotomis capreana (Seljeløvvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Stathmopoda pedella Øyvind Stickler (26.07.2012)
Cnephasia incertana (Enggråvikler) Øyvind Stickler (26.07.2012)
Monopis spilotella (Svarthvit reirmøll) Nils Rogn (25.07.2012)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Nils Rogn (25.07.2012)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Nils Rogn (25.07.2012)
Plutella xylostella (Vandrekålmøll) Nils Rogn (24.07.2012)
Depressaria sordidatella Nils Rogn (24.07.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Nils Rogn (24.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (24.07.2012)
Anthophila fabriciana (Neslebredmøll) Nils Rogn (24.07.2012)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Nils Rogn (24.07.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Nils Rogn (24.07.2012)
Epinotia tedella (Stripet grankveldvikler) Svein Bekkum (25.07.2012)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Elophila nymphaeata (Flekkdammott) Lars-Henrik Jensen (25.07.2012)
Celypha siderana (Spireaprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Anania fuscalis (Marimjelleengmott) Nils Rogn (23.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (22.07.2012)
Caryocolum sp. Nils Rogn (22.07.2012)
Eudonia sudetica (Heimosemott) Nils Rogn (21.07.2012)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Svein Bekkum (24.07.2012)
Tinea svenssoni (Svalereirmøll) Svein Bekkum (24.07.2012)
Batrachedra pinicolella Frode Falkenberg (10.07.2012)
Mompha sturnipennella Frode Falkenberg (10.07.2012)
Epinotia bilunana (Hvit kveldvikler) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Myelois circumvoluta (Prikksmalmott) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Archips podana (Stor fruktvikler) Frode Falkenberg (10.07.2012)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Lampronia luzella Frode Falkenberg (16.07.2012)
Lampronia luzella Frode Falkenberg (16.07.2012)
Epinotia gimmerthaliana (Blokkebærkveldvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Epinotia gimmerthaliana (Blokkebærkveldvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Celypha rivulana (Serpentinprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Phiaris turfosana (Myrprydvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Schreckensteinia festaliella (Lansettmøll) Frode Falkenberg (16.07.2012)
Zelotherses unitana (Nordlig gulbladvikler) Frode Falkenberg (16.07.2012)