«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Acleris laterana (Buskflatvikler) John Grønning (23.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Dag Øivind Ingierd (21.08.2012)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Eulamprotes wilkella Even Mjaaland (21.08.2012)
Lobesia littoralis (Strandskuddvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Acleris hastiana (Seljeflatvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Borkhausenia fuscescens Even Mjaaland (21.08.2012)
Epinotia caprana (Seljekveldvikler) Even Mjaaland (21.08.2012)
Chionodes continuella Kjell Tore Vogsland (14.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) John Stenersen (17.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) John Stenersen (17.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) John Stenersen (17.08.2012)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Jeff Blincow (20.08.2012)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Jeff Blincow (20.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Trond Einar Brobakk (12.08.2012)
Yponomeuta sp. Jeff Blincow (19.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Jeff Blincow (19.08.2012)
Eana penziana (Praktskyggevikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Jeff Blincow (19.08.2012)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Jeff Blincow (20.08.2012)
Acleris variegana (Marmorflatvikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Jeff Blincow (20.08.2012)
Eudonia truncicolella (Barkmosemott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Stenolechia gemmella Øyvind Stickler (25.08.2012)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Epinotia brunnichana (Grå kveldvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Dioryctria simplicella (Furukonglesmalmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Dioryctria abietella (Grankonglesmalmott) Øyvind Stickler (25.08.2012)
Scoparia ancipitella (Grå mosemott) John Skartveit (24.08.2012)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) John Skartveit (24.08.2012)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) John Skartveit (24.08.2012)
Catoptria permutatella (Treflekket nebbmott) Turid og Jarle Bakken (20.08.2012)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Olav Krogsæter (08.08.2012)
Teleiopsis diffinis Olav Krogsæter (08.08.2012)
Agonopterix angelicella Olav Krogsæter (08.08.2012)
Argyresthia brockeella Olav Krogsæter (08.08.2012)
Epinotia nanana (Liten grankveldvikler) John Skartveit (22.08.2012)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Hans Brubak (22.08.2012)
Agonopterix kaekeritziana (Gul knoppurtflatmøll) Even Mjaaland (14.08.2012)