Endothenia quadrimaculana (Svinerotstilkvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Dypterygia scabriuscula (Syrefly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cybosia mesomella (Toprikket lavspinner) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hecatera bicolorata (Tofargefly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Angerona prunaria (Strekmåler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diarsia rubi (Bringebærteglfly) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) | | 11.09.2019 | 20.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Synanthedon tipuliformis (Ripsglassvinge) | | 11.09.2019 | 21.06.2019 | | Askim (Indre Østfold, Østfold) | |
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Barmanveien 9 (Hitra, Trøndelag) | |
Odezia atrata (Sotmåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa atalanta (Admiral) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Scopula incanata (Bergurtemåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cyclophora albipunctata (Bjørkeløvmåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Caradrina morpheus (Brunt urtefly) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cabera exanthemata (Gul sankthansmåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Helcystogramma rufescens | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Xanthorhoe montanata (Hvit båndmåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania coronata (Hyllengmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lasiommata maera (Klipperingvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Glaucopsyche alexis (Kløverblåvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Euplexia lucipara (Lyktebærerfly) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Melitaea diamina (Mørk rutevinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Anania hortulata (Nesleengmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Aglais urticae (Neslesommerfugl) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Paratalanta pandalis (Okerengmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Lathronympha strigana (Perikumvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Coenonympha arcania (Perleringvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Spilosoma lubricipeda (Punkttigerspinner) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Siona lineata (Ribbemåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Hedya atropunctana (Rosa fugleskittvikler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Diacrisia sannio (Rødfrynset bjørnespinner) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Alcis repandata (Skogbarkmåler) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Rusina ferruginea (Skyggefly) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Acronicta rumicis (Syrekveldfly) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Crambus pratella (Tannebbmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Mythimna ferrago (Teglrødt gressfly) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Vanessa cardui (Tistelsommerfugl) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Cybosia mesomella (Toprikket lavspinner) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |
Plebejus optilete (Myrblåvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria euphrosyne (Rødflekket perlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Boloria eunomia (Ringperlemorvinge) | | 11.09.2019 | 22.06.2019 | | Bredmosen (Marker, Østfold) | |
Allophyes oxyacanthae (Irrfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Myra, Barman (Hitra, Trøndelag) | |
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) | | 11.09.2019 | 11.09.2019 | | Myra, Barman (Hitra, Trøndelag) | |
Synanthedon scoliaeformis (Bjørkeglassvinge) | | 11.09.2019 | 23.06.2019 | | Otteid (Storedal) (Marker, Østfold) | |