Lepidoptera (Sommerfugler)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Arild Breistøl (16.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Arild Breistøl (15.08.2009)
Ennomos alniaria (Oreflikmåler) Arild Breistøl (15.08.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Kjell Mjølsnes (10.08.2007)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (06.08.2007)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (18.08.2008)
Charissa obscurata (Tannringmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Ennomos erosaria (Eikeflikmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Tethea or (Ospehalvspinner) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Epione repandaria (Seljebrannmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Dichomeris juniperella (Einermøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Carcina quercana (Eikemøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Eupithecia nanata (Lyngdvergmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Rivula sericealis (Gult nebbfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Anerastia lotella (Gressmalmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Udea prunalis (Buskengmott) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Caryocolum sp. Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia sexstrigata (Tverrlinjet bakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Apamea monoglypha (Stort engfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Macaria wauaria (Ripsbuemåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)