Lepidoptera (Sommerfugler)
Autographa pulchrina (Fiolettbrunt metallfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Arild Breistøl (16.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Hydraecia micacea (Brunt stengelfly) Arild Breistøl (16.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Arild Breistøl (15.08.2009)
Ennomos alniaria (Oreflikmåler) Arild Breistøl (15.08.2009)
Apamea rubrirena (Røddusket engfly) Kjell Mjølsnes (10.08.2007)
Euxoa cursoria (Variabelt sandjordfly) Kjell Mjølsnes (06.08.2007)
Eugnorisma glareosa (Grått kilefly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Brachylomia viminalis (Rotstrekvierfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Ipimorpha subtusa (Osperingfly) Frode Falkenberg (22.08.2009)
Xestia castanea (Lyngbakkefly) Kjell Mjølsnes (18.08.2008)
Eupithecia nanata (Lyngdvergmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Carcina quercana (Eikemøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Epione repandaria (Seljebrannmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Tethea or (Ospehalvspinner) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Acleris effractana/emargana (Grå-/konkavflatvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Amphipyra perflua (Tofarget pyramidefly) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Dichomeris juniperella (Einermøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Epinotia nisella (Raklekveldvikler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Ennomos erosaria (Eikeflikmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Yponomeuta sedella (Smørbukkspinnmøll) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Charissa obscurata (Tannringmåler) Frode Falkenberg (15.08.2009)
Xanthia togata (Fiolettbåndet gulfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Rivula sericealis (Gult nebbfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Eupithecia icterata (Rustdvergmåler) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Caloptilia stigmatella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Anerastia lotella (Gressmalmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Euxoa tritici (Gråbrunt sandjordfly) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Patania ruralis (Kjempeengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Nomophila noctuella (Smalengmott) Alf Tore Mjøs (21.08.2009)
Hypena proboscidalis (Neslenebbfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Udea prunalis (Buskengmott) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Hydriomena furcata (Seljebuskmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Autographa bractea (Storflekket metallfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua pronuba (Hagebåndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Noctua comes (Variabelt båndfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Cerapteryx graminis (Gressmarkfly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype parallelolineata (Linjelundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Xestia xanthographa (Gulflekkbakkefly) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)
Mesotype didymata (Hvitveislundmåler) Alf Tore Mjøs (05.08.2009)