«Micro-heterocera» (Nattsommerfugler mikro)
Acleris effractana (Grå flatvikler) Frode Falkenberg (04.09.2007)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Kjell Tore Vogsland (01.08.2007)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (15.06.2007)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (15.06.2007)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Frode Falkenberg (21.07.2007)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Frode Falkenberg (21.07.2007)
Anania hortulata (Nesleengmott) Kjell Tore Vogsland (25.05.2007)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Olav Krogsæter (31.08.2007)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Michael Fredriksen (23.08.2007)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Egil Frantzen (11.08.2007)
Metaxmeste schrankiana (Svart fjellmott) Frode Falkenberg (24.08.2007)
Acleris laterana (Buskflatvikler) Olav Krogsæter (22.08.2007)
Crambus lathoniellus (Smalstreknebbmott) Frode Falkenberg (18.06.2007)
Chrysoteuchia culmella (Årenebbmott) Frode Falkenberg (18.06.2007)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Olav Krogsæter (19.08.2007)
Catoptria pinella (Toflekket nebbmott) Olav Krogsæter (19.08.2007)
Agonopterix nervosa Olav Krogsæter (13.08.2007)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Olav Krogsæter (13.08.2007)
Agriphila inquinatella (Gul nebbmott) Olav Krogsæter (11.08.2007)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Olav Krogsæter (06.08.2007)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Arild Breistøl (05.08.2007)
Agriphila straminella (Blek nebbmott) Arild Breistøl (05.08.2007)
Argyresthia conjugella (Rognebærmøll) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Agriphila tristella (Okernebbmott) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Frode Falkenberg (01.08.2007)
Ypsolopha parenthesella Frode Falkenberg (26.07.2007)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Yponomeuta evonymella (Heggspinnmøll) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Frode Falkenberg (26.07.2007)
Alucita hexadactyla (Kaprifolfingermøll) Frode Falkenberg (28.07.2007)
Pandemis cinnamomeana (Hvithodebladvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Argyresthia pruniella (Kirsebærmøll) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Alf Tore Mjøs (26.07.2007)
Paramesia gnomana (Gul båndvikler) Alf Tore Mjøs (23.07.2007)
Argyresthia goedartella (Oreblomstmøll) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Prays fraxinella (Askemøll) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Acrobasis advenella (Rognesmalmott) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Epinotia ramella (Svartflekket kveldvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Pandemis corylana (Hasselbladvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Catoptria falsella (Klippenebbmott) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Eudonia lacustrata (Skogmosemott) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Agonopterix angelicella Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (22.07.2007)
Acompsia cinerella Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Paratalanta hyalinalis (Knoppurtengmott) Alf Tore Mjøs (21.07.2007)
Monochroa tenebrella Alf Tore Mjøs (21.07.2007)