Olethreutinae
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Svein Bekkum (27.07.2010)
Rhyacionia pinicolana (Praktfuruskuddvikler) Kjell Mjølsnes (26.07.2010)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) Øyvind Stickler (25.07.2010)
Apotomis sauciana (Mørk løvvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Endothenia ericetana (Myntestilkvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Zeiraphera griseana (Bartrekveldvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Zeiraphera ratzeburgiana (Rustkveldvikler) Alf Tore Mjøs (14.07.2010)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Even Mjaaland (22.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Alf Tore Mjøs (12.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Apotomis semifasciana (Grå løvvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Pammene regiana (Platanlønnsolvikler) Kjell Mjølsnes (22.07.2010)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Alf Tore Mjøs (07.07.2010)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Svein Bekkum (22.07.2010)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Leiv Tommas Haugen (21.07.2010)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Lars-Henrik Jensen (22.07.2010)
Piniphila bifasciana (Furublomstvikler) Olav Krogsæter (22.07.2010)
Epiblema foenella (Burotstengelvikler) Øyvind Stickler (22.07.2010)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) John Grønning (21.07.2010)
Eucosma cana (Tistelengvikler) John Grønning (21.07.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Svein Bekkum (21.07.2010)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Svein Bekkum (21.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Cydia splendana (Eikeglansvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Spilonota laricana (Lerkeknoppvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Spilonota laricana (Lerkeknoppvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Apotomis betuletana (Bjørkeløvvikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) Even Mjaaland (20.07.2010)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Olav Krogsæter (20.07.2010)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) Michael Fredriksen (19.07.2010)
Zeiraphera isertana (Eikekveldvikler) Even Mjaaland (19.07.2010)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Even Mjaaland (19.07.2010)
Apotomis inundana (Ospeløvvikler) Kjell Tore Vogsland (15.07.2010)
Eucosma cana (Tistelengvikler) Lars-Henrik Jensen (18.07.2010)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Olav Krogsæter (18.07.2010)
Apotomis infida (Båndløvvikler) Olav Krogsæter (18.07.2010)
Notocelia roborana (Krattrosevikler) John Grønning (18.07.2010)
Bactra lancealana (Sivsumpvikler) John Grønning (18.07.2010)
Notocelia uddmanniana (Rustrød rosevikler) John Grønning (16.07.2010)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) John Grønning (16.07.2010)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Michael Fredriksen (18.07.2010)
Apotomis semifasciana (Grå løvvikler) Even Mjaaland (13.07.2010)
Epinotia cruciana (Rødflekket kveldvikler) Even Mjaaland (13.07.2010)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Lars-Henrik Jensen (17.07.2010)
Cydia duplicana (Einerglansvikler) Kjell Mjølsnes (14.07.2010)
Epiblema sticticana (Hestehovstengelvikler) Kjell Mjølsnes (15.07.2010)