Tortricidae (Viklere)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Alf Tore Mjøs (16.06.2011)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Svein Bekkum (21.06.2011)
Phiaris bipunctana (Båndprydvikler) Svein Bekkum (21.06.2011)
Phiaris palustrana (Skogprydvikler) Svein Bekkum (21.06.2011)
Tortricidae indet. (Viklere) Dag Øivind Ingierd (21.06.2011)
Ancylis subarcuana (Viersigdvikler) Alf Tore Mjøs (19.06.2011)
Cochylis flaviciliana (Karminpraktvikler) Geirr O Pedersen (20.06.2011)
Celypha striana (Løvetannprydvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Argyroploce arbutella (Melbærprydvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Argyroploce arbutella (Melbærprydvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Celypha rufana (Karminprydvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Stictea mygindiana (Tyttebærprydvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Grapholita orobana (Vikkefrøvikler) Svein Bekkum (19.06.2011)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Øyvind Stickler (19.06.2011)
Tortricidae indet. (Viklere) Dag Øivind Ingierd (19.06.2011)
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) Dag Øivind Ingierd (19.06.2011)
Aethes rubigana (Borrepraktvikler) Kjell Tore Vogsland (17.06.2011)
Aethes rutilana (Einerpraktvikler) Kjell Tore Vogsland (16.06.2011)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Dag Øivind Ingierd (18.06.2011)
Tortrix viridana (Grønn eikevikler) Dag Øivind Ingierd (18.06.2011)
Aleimma loeflingiana (Gul eikevikler) Dag Øivind Ingierd (18.06.2011)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Øyvind Stickler (17.06.2011)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Øyvind Stickler (17.06.2011)
Ancylis laetana (Ospesigdvikler) Øyvind Stickler (17.06.2011)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Øyvind Stickler (17.06.2011)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Øyvind Stickler (17.06.2011)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Olav Krogsæter (17.06.2011)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Krogsæter (17.06.2011)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Dag Øivind Ingierd (17.06.2011)
Apotomis sororculana (Krattløvvikler) Olav Krogsæter (15.06.2011)
Eupoecilia angustana (Lyngheipraktvikler) Geirr O Pedersen (16.06.2011)
Ancylis myrtillana (Blåbærsigdvikler) Nils Rogn (14.06.2011)
Orthotaenia undulana (Olivenvikler) Nils Rogn (14.06.2011)
Eulia ministrana (Skumringsvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Dichrorampha plumbana (Grå rotvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Cochylis dubitana (Svevepraktvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Rhopobota myrtillana (Blåbærhakevikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Ancylis diminutana (Liten seljesigdvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Capua vulgana (Skogbåndvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Epinotia subocellana (Øyekveldvikler) Even Mjaaland (11.06.2011)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Olav Julsrud (14.06.2011)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Julsrud (14.06.2011)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Olav Julsrud (14.06.2011)
Aethes cnicana (Tistelpraktvikler) Olav Julsrud (14.06.2011)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Olav Julsrud (14.06.2011)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Nils Rogn (13.06.2011)
Tortricidae indet. (Viklere) Dag Øivind Ingierd (14.06.2011)
Tortricidae indet. (Viklere) Dag Øivind Ingierd (14.06.2011)