Tortricidae (Viklere)
Retinia resinella (Kvaevikler) Leiv Tommas Haugen (28.06.2016)
Gypsonoma dealbana (Eikekvistvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Apotomis turbidana (Hvitflekket løvvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Epinotia abbreviana (Almekveldvikler) Even Mjaaland (29.06.2016)
Aethes smeathmanniana (Ryllikpraktvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Epiblema grandaevana (Grå stengelvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Celypha rurestrana (Sveveprydvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Even Mjaaland (19.06.2016)
Olethreutes arcuella (Okerprydvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Hedya dimidiana (Brun fugleskittvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Choristoneura hebenstreitella (Olivenbrun bladvikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Pseudosciaphila branderiana (Ospevikler) Even Mjaaland (18.06.2016)
Gypsonoma nitidulana (Grå kvistvikler) Nils Rogn (30.06.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Celypha lacunana (Olivenprydvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Michael Fredriksen (25.06.2016)
Aphelia viburniana (Heibladvikler) John Grønning (29.06.2016)
Celypha cespitana (Engprydvikler) Anders Lundberg (28.06.2016)
Epinotia signatana (Heggekveldvikler) Anders Lundberg (28.06.2016)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Sveinung Sigbjørnsen (17.06.2016)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Sveinung Sigbjørnsen (17.06.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (27.06.2016)
Aethes margaritana (Gullpraktvikler) Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Grapholita pallifrontana (Lakrismjeltfrøvikler) Kjell Mjølsnes (19.06.2016)
Cydia pomonella (Epleglansvikler) Kjell Mjølsnes (18.06.2016)
Aethes dilucidana (Kvannpraktvikler) Kjell Mjølsnes (20.06.2016)
Bactra furfurana (Båndsumpvikler) Alf Tore Mjøs (24.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (26.06.2016)
Epinotia tenerana (Orekveldvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Pandemis heparana (Rødbrun bladvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Acleris bergmanniana (Roseflatvikler) Anders Lundberg (25.06.2016)
Epinotia tetraquetrana (Junikveldvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Hedya nubiferana (Grå knoppvikler) Anders Lundberg (24.06.2016)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) Anders Lundberg (24.06.2016)
Pandemis cerasana (Lærbrun bladvikler) Anders Lundberg (23.06.2016)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) John Grønning (24.06.2016)
Eucosma campoliliana (Landøydaengvikler) Ivar Stormo (24.06.2016)
Lozotaenia forsterana (Skogbladvikler) Frode Falkenberg (15.06.2016)
Lathronympha strigana (Perikumvikler) Sveinung Sigbjørnsen (12.06.2016)
Notocelia cynosbatella (Hagerosevikler) Sveinung Sigbjørnsen (11.06.2016)
Clepsis spectrana (Sumpbladvikler) Alf Tore Mjøs (16.06.2016)
Epinotia rubiginosana (Furukveldvikler) Alf Tore Mjøs (15.06.2016)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) John Grønning (17.06.2016)
Bactra lacteana/lancealana/robustana (Sumpviklerne) John Grønning (17.06.2016)
Epagoge grotiana (Rustbåndvikler) Nils Rogn (16.06.2016)